Sorum var 36. Haftada sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçe5151 tarafından oluşturulan 36. Haftada sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 609 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36. Haftada sancı
Konbuyu başlatan Tuğçe5151
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kadir gecemiz mübarek olsun kızlar.
36. Haftamiz yeni bitti ama 2 gündür alt karında sancı var ve sürekli tuvalete çıkma ihtiyacı hissediyorum erken doğum belirtisimi acaba? Oğlumda 2 gündür çok hareketli
Canım olabilir bi doktora git istersen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
36. Haftamiz yeni bitti ama 2 gündür alt karında sancı var ve sürekli tuvalete çıkma ihtiyacı hissediyorum erken doğum belirtisimi acaba? Oğlumda 2 gündür çok hareketli
Balım bende öyleyim hatta dün gece resmen lavabonun kapasinda uyuyacaktim düşün 10 dkk da 3 kez lavaboya gittim ve hep sıkışık ama dün nst de sancı çıkmadı ağrıyı ben hissediyorum ama nst de sancı olarak çıkmıyor yinede için rahat etsij dersen bir gözük doktoruna ne olur ne olmaz en azından için rahat eder diğer türlü ise doktorlar zaten bir şey söyler sana

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
35 ten sonra ben öyle oldum. WC önünden ayrilamiyorum. Gece gündüz sürekli sıkışmış hissi var. Yoruldugumda ayakta çok durduğumda sanciyacak gibi oluyor ama gerçek sancı kendini cidden hissettirir. Demek ki yalancı ara ara öyle gelip giden sancilar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Seninde kandilin mübarek olsun kuzum
Bebek doğum kanalına girdiği için normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar