36 haftalık adet sancısı gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan 36 haftalık adet sancısı gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık adet sancısı gibi
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ağrılar da sancılar da normal ama dinlenince geçmiyorsa ve sürekli oluyorsa doktora git canım son haftaların ne olur ne olmaz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftalık hamileyim, nefes almakta artık çok zorlanıyorum ve baya bi adet sancısı gibi bişeyler hisseddiyorum sizce bu normal mi
Normal canim ama düzenli geliyorsa erken doğum olabilir takip et 45 dk da bir gelmesi normal dedi daha kısa süreli sık gelirse doktora git mutlaka 36 dan sonra her an doğum olabilir

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ağrılar da sancılar da normal ama dinlenince geçmiyorsa ve sürekli oluyorsa doktora git canım son haftaların ne olur ne olmaz
Dinlenince çok şükür geçiyor 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canim ama düzenli geliyorsa erken doğum olabilir takip et 45 dk da bir gelmesi normal dedi daha kısa süreli sık gelirse doktora git mutlaka 36 dan sonra her an doğum olabilir
Evet çok felakettim zaten 😇

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftalık hamileyim, nefes almakta artık çok zorlanıyorum ve baya bi adet sancısı gibi bişeyler hisseddiyorum sizce bu normal mi
Aaay bende ilk kızımla 36 haftalık doğum yaptım korkutmak istemem ama aynen benimde adet sancısı gibi oldu ne yiyebiliyordum ne icebiliyordum afedersin tuvalette kan geldi azıcık hemen eşime dedim gece 12 de gittim hastaneye 6 cm açılma vardı sabahın tam 6 si doğum oldu 🙏🤰🏻👶🥰

Tüm sayfalar yüklendi.