36. Haftalık Gebeyim normal doğumu kolaylaştırmak için neler yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Gzde
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gzde tarafından oluşturulan 36. Haftalık Gebeyim normal doğumu kolaylaştırmak için neler yapmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,161 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36. Haftalık Gebeyim normal doğumu kolaylaştırmak için neler yapmalıyım?
Konbuyu başlatan Gzde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gzde

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Yürüyüşü hamileliğin başından beri günde 10.000 adım yapmaya çalışıyorum, pilates topu sipariş verdim ona da başlıcam ama hurma ve meryem ana otu kullanan ve gerçekten işe yarayan var mııı 🧐🥰 ve kaçıncı haftada hurmaya başlanmalı?
Son uc ayda diye biliyorum

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma bir kaç gub kala yedim hurma doğuma gidecegim gun 40 dk yol var bir hurma yedim 1 su ictim.bir yedim.bir su içtim hastaneye gidince 4 cm açılma vardı doğuma yakın hem yiyin hem su için

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Yürüyüşü hamileliğin başından beri günde 10.000 adım yapmaya çalışıyorum, pilates topu sipariş verdim ona da başlıcam ama hurma ve meryem ana otu kullanan ve gerçekten işe yarayan var mııı 🧐🥰 ve kaçıncı haftada hurmaya başlanmalı?
Bol bol yuruyus yap canm ve merdiven cik bn normal dgm yapan biri olarak soluorm acilman olur kolay dgm yaparsn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar