36 haftalık kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan 36 haftalık kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,296 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozge03

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizlerde de oluyormu 36 haftalğm ama adet olacakmş gibi ağrı oluo çok şiddetli değil ama bilemedim 2.gebeliğim ilkte böle bşy olmamştı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizlerde de oluyormu 36 haftalğm ama adet olacakmş gibi ağrı oluo çok şiddetli değil ama bilemedim 2.gebeliğim ilkte böle bşy olmamştı
Aynen canım bende de oluyor çok ağrıyor yürürken yataktan kalkarken bazen sağa sola dönerken bile o kadar ağırıyor ki ama sona geldik dayanacağız

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bende de oluyor çok ağrıyor yürürken yataktan kalkarken bazen sağa sola dönerken bile o kadar ağırıyor ki ama sona geldik dayanacağız
Yaa bende doğm sancıısı falanmı die düşünüom sancıyıda bilmediğim için 🤷‍♀️
Yarn kontorlm var bakalmmartık

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Hemde nasıl oluyor yürüyüşüm bile değişti o ağrıdan .38.hafta benim de.normal yani canım o ağrı kafana takma
Ya korkmştm valla canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum sancısı değil canım ama hazırlık işte baskı da yapıyor bebek
Doğrudur canm sağsalim alalım kucağımıza inş

Ya korkmştm valla canm

Doğrudur canm sağsalim alalım kucağımıza inş
Doğumn nasıl olacak canm normal mi sezeryan mı

Son düzenleme:

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor aynı şekilde 36.haftadayim bazen belime vuruyor ben doktora sordum normal dedi . Bi ara bacaklarım kalcam falan cok ağrıyordu onun için magnezyum verdi kullanıyorum bu ağrılar geçti ama diğer sancılar son haftalar olduğu icin normalmiş.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim afedersiniz alt bölgem çok ağrıyo yataktan kalkarken , yattığım zaman ağrı yok son haftalar normaldir diye doktorada sormadım ,

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Dün bu bahsettiğiniz ağrıyla gittim doktora idrar yolu enfeksiyonu dedi bı baktırın bence
Gittim bnde bugn çok şükür bi sıkıntı yokmş nstde de sancım yok artık baskı yaptğından dolayı oluomş

Benim afedersiniz alt bölgem çok ağrıyo yataktan kalkarken , yattığım zaman ağrı yok son haftalar normaldir diye doktorada sormadım ,
Bnmde çok ağrıo kas ağrısı gibi

Bnmde çok ağrıo kas ağrısı gibi
Bende de oluyor aynı şekilde 36.haftadayim bazen belime vuruyor ben doktora sordum normal dedi . Bi ara bacaklarım kalcam falan cok ağrıyordu onun için magnezyum verdi kullanıyorum bu ağrılar geçti ama diğer sancılar son haftalar olduğu icin normalmiş.
Aynn canm öleymş bugn öğrendm bnde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar