36artı5 suyum azalması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nursen tarafından oluşturulan 36artı5 suyum azalması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36artı5 suyum azalması
Konbuyu başlatan nursen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

nursen

Kayıtlı Üye
rank
selam bayanlar,
suyumda azalma olmuş 36 artı 5 bebeğin kilosu 2700 bir ayda 3 grm almış çok canım sıkkın doktor salı günü kontrole gel suyunda biraz daha azalma olursa bebeği alırım dedi.küveze girer mi korkusu kilosu az dedi doktor son bir hafta da büyük üzüntü yaşadım ondan oldu sanırım.maddi yönden sıkıntılarımız var her istediğimi alamıyorum herşey üst üste geldi.suyu azalması erkene alması normal mi yaşayan var mı

E

Esmacakmakk

Guest
Üzülme bence kocamanmış seninki :( ben 30+6 dayım ve dün öğrendim ki suyum ciddi oranda az. Aynı şeyi bana da dediler bebek daha 1.5 kilo :((

Allah evlatlarımızı bağışlasın :(

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Su azalınca bebek alınıyor suni sanci veya sezeryanla. Kilosu cok zayıf değil cevremde 38 de 2500 doğan oldu. 36.haftadan sonra kuveze girme olasılığı baya düşük

nursen

Kayıtlı Üye
rank
kızlar sezaryanla doğum yaptım.ağrım çok var iyi olunca yazıcam ki tüm hamileler bilgilensin doktor hataları var

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
KKorkma cnm bence bebeğin kilosu gayet iyi benim ilk hamileliğinde 2800 gr doğdu 39 haftanın sonlarında bide doktor hiç kiloya bişey demedi ve küveze girmez bişey olmadıkça 35 haftalıkken doğum yapan kardeşim de var küveze girmedi şükür suyun için bilemiyorum inşaALLAH yeterlidir bence başka bir doktora daha görün RABBİM sıkıntı nı gidersin emin ol bebek rıskıyla geliyor herzaman böyle dir bu

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun durumunuz nasil peki
çok şükür iyiyiz bebek ultrasonda ki kiloda değil 2250 ultrasonda 2800 dü erkem doğduğu için ememiyor karnımın acısını unuttum.sezaryan doğum kadar berbat bişey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

KKorkma cnm bence bebeğin kilosu gayet iyi benim ilk hamileliğinde 2800 gr doğdu 39 haftanın sonlarında bide doktor hiç kiloya bişey demedi ve küveze girmez bişey olmadıkça 35 haftalıkken doğum yapan kardeşim de var küveze girmedi şükür suyun için bilemiyorum inşaALLAH yeterlidir bence başka bir doktora daha görün RABBİM sıkıntı nı gidersin emin ol bebek rıskıyla geliyor herzaman böyle dir bu
saol canım

saol canım

saol canım

kızlar sezaryanla doğum yaptım.ağrım çok var iyi olunca yazıcam ki tüm hamileler bilgilensin doktor hataları

çok şükür iyiyiz bebek ultrasonda ki kiloda değil 2250 ultrasonda 2800 dü erkem doğduğu için ememiyor karnımın acısını unuttum.sezaryan doğum kadar berbat bişey yok

saol canım

saol canım

saol canım
Geçmiş olsun canım nasılsın şimdi bebişin nasıl evet sezeryan ilk defa oluyorsan çok zor canım Allahım yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.