36artı5 suyum azalması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nursen tarafından oluşturulan 36artı5 suyum azalması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,264 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36artı5 suyum azalması
Konbuyu başlatan nursen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Benimde 33 haftada suyum bitmisti sezeryAna aldilar 2 kilo kuvezde yattigi surece bir bucuga dustu su an 1 bucuk yasinda oglum icini ferah tut canim hic bisey olmaz insallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
selam bayanlar,
suyumda azalma olmuş 36 artı 5 bebeğin kilosu 2700 bir ayda 3 grm almış çok canım sıkkın doktor salı günü kontrole gel suyunda biraz daha azalma olursa bebeği alırım dedi.küveze girer mi korkusu kilosu az dedi doktor son bir hafta da büyük üzüntü yaşadım ondan oldu sanırım.maddi yönden sıkıntılarımız var her istediğimi alamıyorum herşey üst üste geldi.suyu azalması erkene alması normal mi yaşayan var mı
Canım 37 olmak üzere artık bi sorun olmaz inşallah merak etme benim iki oğlan da 37 içinde doğdu biri 3050 biri 3150 gramdı şükür bi sıkıntı yaşamadık. Bebeğin ciğer gelişimi iyiyse kilodan ötürü küveze almazlar içini ferah tut iyi düşün iyi olsun sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide ultrason da kilo konusunda yanılma, 500 grama kadar oynama olabiliyor daha fazlada olabilir yani kilosu hiç canını sıkma sen

Tüm sayfalar yüklendi.