Sorum var 37+1 ayak şişliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ponçik surat tarafından oluşturulan 37+1 ayak şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+1 ayak şişliği
Konbuyu başlatan Ponçik surat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ponçik surat

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler anneler ayaklarım çok şiş şuan yürürken ayağımın altında küçük toplar var gibi hissediyorum dümdüz ayak tabanim şuan tuzlu suda bekletiyorum ayaklarımı yinede şişliği geçmiyor varmıdır öneriniz şişliği indirmek için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler anneler ayaklarım çok şiş şuan yürürken ayağımın altında küçük toplar var gibi hissediyorum dümdüz ayak tabanim şuan tuzlu suda bekletiyorum ayaklarımı yinede şişliği geçmiyor varmıdır öneriniz şişliği indirmek için
Ödem oluyor kuzum tuzlu suda bekletme kuzum tuzlu suda ovala

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bu arada son haftalar artık normal böyle olman zaten bu haftalar vücut çok ödem yapıyor şiskinlik yapıyor allah yardımcın olsun

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bu arada son haftalar artık normal böyle olman zaten bu haftalar vücut çok ödem yapıyor şiskinlik yapıyor allah yardımcın olsun
Çok teşekkür ederim inanılmaz biseymis kendi kendime hayretle bakıyorum 😂şişlikler, fazla kilo hamilelik gerçekten bambaşka bir evreymis hayatı boyunca 55 kiloyu geçmeyen ben şuan 68 kiloyla bitiriyorum bu süreci neredeyse

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim inanılmaz biseymis kendi kendime hayretle bakıyorum 😂şişlikler, fazla kilo hamilelik gerçekten bambaşka bir evreymis hayatı boyunca 55 kiloyu geçmeyen ben şuan 68 kiloyla bitiriyorum bu süreci neredeyse
Olsun bak ben 65 hamile kaldım 85 doğuma gittim 😅 6 ay oluyor doğuralı 😅 rabbim sanada nasip etsin zaten sayılı günlerin kalmış

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben lavanta yağı ve lavanta tuzunu koyuyorum sıcak suya ve ayaklarımı orda bekletiyorum su soğuyana kadar ardından uzanıyorum yatağa ayaklarımıda başka bir yastığın veya yorgan da olur fark etmez üzerine kaldırıyorum iyi geliyor bana.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar