Sorum var 37+1 bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asya Aslan tarafından oluşturulan 37+1 bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+1 bel agrisi
Konbuyu başlatan Asya Aslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar 37+1 hamileyim. ĆOK fena bel ağrısı ve karnımın altında ağrı oluyor.Doktor ilaç soylemishdi onu kullanıyorum amma çoksa uzun sürmüyor.Ðoğum işaretleri Ola bilirmi?Mide bulantimda oluyor
Olabilir cnm bel kasık ağrısı normal geçmiş olsun ama dinlenince geçmiyorsa bir doktora git gün içinde

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 37+1 hamileyim. ĆOK fena bel ağrısı ve karnımın altında ağrı oluyor.Doktor ilaç soylemishdi onu kullanıyorum amma çoksa uzun sürmüyor.Ðoğum işaretleri Ola bilirmi?Mide bulantimda oluyor
Ya hiç sorma canım ya o son aylarda yani gerçekten de çeken bilir yani geçmiyor Bir de o günler hiç geçmiyor Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin 🤲❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba birtanem doguma az bir süre kalmış kuzum agrilarim dinlendiginde pozisyon değiştiğinde geciyorsa korkma ama gecmiyorsa dogum sancilarida olabilir
Bel ağrıları gebelikte cok normal
Rahmin büyümesi basıncı artırırken aynı zamanda hormonal değişikliklere ve ağrılara neden olur. Bunun yanı sıra karnın da büyümesi sırt ve bel bölgesine baskı uygular. Bunun sonucunda ise kişinin duruşunda değişiklikler ve bel ağrısı görülebilir. Ayrıca öne eğilme gibi durumlarda bu ağrı daha çok hissedilebilir.
Sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah canim🙏🤲🌷

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Canim karnin sert oluyo bi yera toplanib kasilyosa yani surekli sertlik barsa karninda agri oluyosa dogum yakin doktor soylamisti benim kizda dogumdan 1hafta onca sertlasti karnim agriyodu bi yera top gibi toplanb beni zorliyodu doktora soylasim oyla kasila kasila sanciye donuyo cancilarin yavasdan gelir demisti bi haftada dogum yapmistim sandada oyla olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bel ağrısı ile birlikte kasık ağrısı şiddetleniyorsa kuzum dinlenince geçmiyor ise mutlaka doktora görün doğum belirtisi olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.