Sorum var 37+2 yardımınız laziiimm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan 37+2 yardımınız laziiimm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+2 yardımınız laziiimm
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben 37+2 gebeyim karnım gün boyu sertti. Ve bugün gün boyu bebek sadece toplam 3 kez hareket etti. Onun dışında bir hareketlenme yok. Normalde iki saatte bir en az 10 defa hareket etmesi lazımmış. Napmam gerek tedirginim :/

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Evet orası öyle de hiç böyle olmazdı gün boyu hareketlerini takip ediyordum ve bayağı hareketliydi. Danışmak istedim
Benimde son haftalarda oyle olmusdu. Boyle serrtlesib durmusdu. 38-4 dogum yapdim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz akintin varmi??. Benim dogumdan 2.3 gun once beyaz akindim vardi çokk fazla.
Evet orası öyle de hiç böyle olmazdı gün boyu hareketlerini takip ediyordum ve bayağı hareketliydi. Danışmak istedim

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde son haftalarda oyle olmusdu. Boyle serrtlesib durmusdu. 38-4 dogum yapdim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz akintin varmi??. Benim dogumdan 2.3 gun once beyaz akindim vardi çokk fazla.
Evet akıntım zaten başını almış gidiyor. Afedersin günde beş altı defa iç çamaşırı degisiyorum.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben 37+2 gebeyim karnım gün boyu sertti. Ve bugün gün boyu bebek sadece toplam 3 kez hareket etti. Onun dışında bir hareketlenme yok. Normalde iki saatte bir en az 10 defa hareket etmesi lazımmış. Napmam gerek tedirginim :/
Canım tatlı birşeyler ye soluna dòn uzan hareket edecektir eğer yine hareket etmezse ve halen karnın sertse acile git bebeğin hareketleri önemli

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Canım tatlı birşeyler ye soluna dòn uzan hareket edecektir eğer yine hareket etmezse ve halen karnın sertse acile git bebeğin hareketleri önemli
Yaptım ya çikolata falan yetip uzandım karnım sert hicbisey hissetmiyorum. Bakalım biraz daha bekleyecem olmasa hastaneye gidicem.

Tüm sayfalar yüklendi.