37+4 haftada dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan 37+4 haftada dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,535 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+4 haftada dogum
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen doğum 2gece normal doğum 1gece
Canım tuvalete ya da gaz çıkarmasına bağlı sezeryanin hastaneden taburcu durumu nekadar çabuk ayağa kalkarsanız o kadar çabuk cikartiyorlar ben yanıma allah nasıl ederse kuru kayısı ve incir alıp anneme teslim edicem doğumdan sonra sıcak suda bekletip hem suyu ici cem hemde meyveleri yi cem ki çabuk cikabileyim tuvalete bize canım yansada ayağa kalkıp bu kaç adım attigi mi görsün doktorlar diye zorlucam kendimi çünkü başka türlü salmiyorlar hastaneden rabbim hepimize yardım etsin inşallah.benim 3.sezaryen ol ucak diğerlerinde suyum gelip gitmistim bunda anesteziyle goruscem pazartesi gunu allah nasip ederse 37+1 gunluguz bugun 😇😊

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım tuvalete ya da gaz çıkarmasına bağlı sezeryanin hastaneden taburcu durumu nekadar çabuk ayağa kalkarsanız o kadar çabuk cikartiyorlar ben yanıma allah nasıl ederse kuru kayısı ve incir alıp anneme teslim edicem doğumdan sonra sıcak suda bekletip hem suyu ici cem hemde meyveleri yi cem ki çabuk cikabileyim tuvalete bize canım yansada ayağa kalkıp bu kaç adım attigi mi görsün doktorlar diye zorlucam kendimi çünkü başka türlü salmiyorlar hastaneden rabbim hepimize yardım etsin inşallah.benim 3.sezaryen ol ucak diğerlerinde suyum gelip gitmistim bunda anesteziyle goruscem pazartesi gunu allah nasip ederse 37+1 gunluguz bugun 😇😊
Haklısın canım Allah biran önce acısız ağrısız doğum yapmani nasip etsin inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.