Sorum var 37 hafta benim zilli kilo almadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan 37 hafta benim zilli kilo almadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,018 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta benim zilli kilo almadı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım bakalım kaşar peyniri ye kahvaltıya koy fark eder mutlaka
Hergün yiyorum canım zaten fayda etmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım doğuma gidene kadar kuruyemiş muz yoğurt ye hergun ama kilo alır bebisin. Kuruyemiş özellikle çok kilo aldırıyor.
Hepsini yiyorum canım almıyor ne yaptıysam

Canım doğuma gidene kadar kuruyemiş muz yoğurt ye hergun ama kilo alır bebisin. Kuruyemiş özellikle çok kilo aldırıyor.
Hepsini yiyorum canım almıyor ne yaptıysam

34 olduk 2250 canim
Alır inşallah canım

Zilli mi denir daha dogmamis bebege enteresan..
Neden rahatsız oldunuz anlamadım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zilli mi denir daha dogmamis bebege enteresan..
Her anne çocuğuna bebeğine istediğini diyebilir. Sen bebeğine istediğini de. Bir anne evladına kötü laf etmez hele doğmamış bebegine asla kötü niyetle birşey demez! Neresi enteresan? Neyine,kimine göre?

Kızlar uğraştım ettim 1 haftada zor 100 gram almış 2530 olmuş 37+2 yim haftaya ayın 1 inde alacak doktor büyütemedim zilliyi
Kuzum hurma ye bol bol ne yazıkki bazı bebisler öyle oluyor biz ne kadar yersek yiyelim almıyorlar. Bende şuan öyleyim bakalım bu cuma gidicem 36+4 günlük olduk bakalım ne kadar almış hanımefendi inşallah almıştır bir buçuk aydır karışık karışık ne bulursam yedim doktor söylemiyor şimdi de kilosunu özele gidicem 🤷Bizim bebeklerimiz inat inat. Ama üzülme doğumdan sonra anne sütü ile bol bol beslersin ve bebeğin kilo alır sakın üzülme bak bebeğin etkilenir 🥰

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Her anne çocuğuna bebeğine istediğini diyebilir. Sen bebeğine istediğini de. Bir anne evladına kötü laf etmez hele doğmamış bebegine asla kötü niyetle birşey demez! Neresi enteresan? Neyine,kimine göre?

Kuzum hurma ye bol bol ne yazıkki bazı bebisler öyle oluyor biz ne kadar yersek yiyelim almıyorlar. Bende şuan öyleyim bakalım bu cuma gidicem 36+4 günlük olduk bakalım ne kadar almış hanımefendi inşallah almıştır bir buçuk aydır karışık karışık ne bulursam yedim doktor söylemiyor şimdi de kilosunu özele gidicem 🤷Bizim bebeklerimiz inat inat. Ama üzülme doğumdan sonra anne sütü ile bol bol beslersin ve bebeğin kilo alır sakın üzülme bak bebeğin etkilenir 🥰
Aramızda 1 hafta var canım çok şey denedim ama almadı yavrum ne yapayım elimden geleni yaptım inşallah seninki güzel kilo almıştır sağlıkla doğarlar inşallah

Olsun kuzum sağlık olsun doğduktan sonra kilo alır inşallah
İnşallah canım

İnşallah canım
Doğunca büyür annesi sıkıntı yapma 😀😀
İlki de böyle olmuştu kendine getirene kadar canım çıktı o yüzden sıkıntı yaptım canım 😀

İnşallah canım
Doğunca büyür annesi sıkıntı yapma 😀😀
İlki de böyle olmuştu kendine getirene kadar canım çıktı o yüzden sıkıntı yaptım canım 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar