37 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan 37 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 37 hafta
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün kontrole gittim hep ultrasonda 4 gün önde cikiyodu haftası bugün 37 haftalık olduk ama bugün ultrasonda 36 4 çıktı bu normalmi
Normal canım bebeğinin sağlığında bir problem yoksa önemli değil aslında ilerleyen haftalarda haftasıyla uyumlu olabilir haftasından önce de olabilir.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim hep ultrasonda 4 gün önde cikiyodu haftası bugün 37 haftalık olduk ama bugün ultrasonda 36 4 çıktı bu normalmi
Canım ultrasona göre bir iki hafta büyük yada küçük görünmesi normal takma kafana 🤗🤗 benim sözde üç hafta öndeydi baya büyük 4 kilo üstü bebek olur demişlerdi öyle olmadı 😅 Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🥰

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bebeğinin sağlığında bir problem yoksa önemli değil aslında ilerleyen haftalarda haftasıyla uyumlu olabilir haftasından önce de olabilir.
Sağlığı yerinde çok şükür canım anladim cevap için teşekkür ederim🙏🌸💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ultrasona göre bir iki hafta büyük yada küçük görünmesi normal takma kafana 🤗🤗 benim sözde üç hafta öndeydi baya büyük 4 kilo üstü bebek olur demişlerdi öyle olmadı 😅 Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🥰
Anladım canım İlk defa böyle bişey yaşadım korktum açıkçası doktorlarada bişey sorulmuyo hemen haydi diyolar çıkartıyorlar kafama takıldı Amin inşallah canım Allah razı olsun🙏💕💕🥰

Normal canım iki hafta ileri ya da geri normal
Anladım canım içim rahatladı yorumlarınızı görünce Teşekkürler cevap için 🙏🌸💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sağlığı yerinde çok şükür canım anladim cevap için teşekkür ederim🙏🌸💕

Anladım canım İlk defa böyle bişey yaşadım korktum açıkçası doktorlarada bişey sorulmuyo hemen haydi diyolar çıkartıyorlar kafama takıldı Amin inşallah canım Allah razı olsun🙏💕💕🥰

Anladım canım içim rahatladı yorumlarınızı görünce Teşekkürler cevap için 🙏🌸💕
Rica ederim canım 🥰 sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar