Sorum var 37 haftaaaaaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan 37 haftaaaaaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 215 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftaaaaaa
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tam 37 haftalık oldum artık doğum yapmak istiyorum kızım olacak inşallah ne zaman doğum yaparım sıkıldım artık hamilelikten kızıma kavuşmak istiyorum 🥰
Doğduktan bir süre sonrada keşke içimde kalsaydı diyeceksin 🤣🤣 bebeğin 1 saat bile fazladan karnında kalsa onun yararına canım azcık daha sabır

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün tam 38+0 Rabbim izin verirse İnşaALLAH 🤗

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank

Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar