37 haftalık gebeyim ve basurum çok fena ne yapmam lazım haftaya çarşamba doğum olcak o zamana kadar gecermi

• Konbuyu başlatan Mehtap asel Zeynep
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehtap asel Zeynep tarafından oluşturulan 37 haftalık gebeyim ve basurum çok fena ne yapmam lazım haftaya çarşamba doğum olcak o zamana kadar gecermi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 628 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalık gebeyim ve basurum çok fena ne yapmam lazım haftaya çarşamba doğum olcak o zamana kadar gecermi
Konbuyu başlatan Mehtap asel Zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatmai

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı sıkıntı oldu eczaneden krem aldim hamilelikte de kullanılabilir dedi 2 gün sabah akşam kullandım geçti acısı çok şükür git ilaç al hemen

Suzi

Kayıtlı Üye
rank
Nerden biliyo a un onumuzdeki carsamba dogum yapacagini bende 37 3 gunluk hamileyim daha bilmiyorum

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı sıkıntı oldu eczaneden krem aldim hamilelikte de kullanılabilir dedi 2 gün sabah akşam kullandım geçti acısı çok şükür git ilaç al hemen
adı ney kremin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerden biliyo a un onumuzdeki carsamba dogum yapacagini bende 37 3 gunluk hamileyim daha bilmiyorum
bnm ilkinde oldu doğum acısını unuttum daha da ilerledi doğumda.ihmal etme sakın.ya eczaneden sen de krem al ya da dr a git.bebeği kucagma sürünerk alıyodum.önlmni al şimdiden

Fatmai

Kayıtlı Üye
rank
Menbai şifa diye bir yer var sana ordanntavsiye ederim oraya sor anlat onlar sana doncektir

Tüm sayfalar yüklendi.