Sorum var 37 haftalık hamisler yardım edin :))

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliha. tarafından oluşturulan 37 haftalık hamisler yardım edin :)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 263 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalık hamisler yardım edin :))
Konbuyu başlatan Zeliha.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeliha.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba . Ben 37 +3 günlüğüm. 1 haftadır biraz ağrım var sanki yalancı sancı . Ve özür dileyerek söyluyorum çok fazla vajinal akıntım var acaba enfeksiyon mu.oldum.diye şüphe etdim sizdede durumlar böylemi? Ve bebeğimin hareketleri çok fazla azaldı acaba son zamanlarimiz diyemi ?

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Akıntı koyu sarı, sarı, turuncuya dönük, yeşilse, kokuluysa, vajinal yanma, kasık ağrısı varsa enfeksiyon vardır. Bebeğin günde en az 10 kere hareket ediyorsa gayet normal bebek büyüdüğü için hareketleri azalır

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37+2 günlük Hamileyim bende de akıntı var doktor enfeksiyon dedi enfeksiyon olabilir bebeğin hareketleri de bende iyi sende takip et hareketleri Allah sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım son günlerde yalancı sancı çok olur ,bu demektir ki bebeğinin eli kulağında, akıntıya yanma kaşıntı ağrı eşlik ediyorsa büyük ihtimalle enfeksiyon vardır bi doktora görün eğer bebeğin doğum pozisyonunda ise hareketler o yüzden azalmıştır yeri daraldı ve her an doğabilir, bu yüzden rahat rahat hareket edemiyor dur ama eğer hiç yoksa ihmal etmeden doktora görün derim,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar