Sorum var 38+2 de sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan 38+2 de sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,482 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38+2 de sancı
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nursen40

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı doğum sancısı gibi. Bence evde geçirmeye bak. En ufak bi açılmada hemen suni sancı vermeye başlıyorlar. Hem ortamdan etkilenmemek hem de daha rahat edebilmek adına gerçek doğum sancıların başlayana kadar evde kalmanı tavsiye ederim nacizane🙏🏻 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin 🤲🏻🍀

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38+2 de karnın aşağıdan vuran sancı normal mi ben hissediyorum nst çıkmıyor.2 gündür eve gönderiliyorum yatınca başlıyor yürüyünce geçiyor
Yürüyünce geçiyorsa yalancı sancidir canım yürüyünce daha da batar bebek iyice baskı yapar keşke bende şuan sancı olsa dün nişanım geldi açılmam var ama sancı yok sabah gidicem yine bakalım ne diyecek doktor 🤷 Sağlıklıca doğum yapalım inşallah 🤲

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Yürüyünce geçiyorsa yalancı sancidir canım yürüyünce daha da batar bebek iyice baskı yapar keşke bende şuan sancı olsa dün nişanım geldi açılmam var ama sancı yok sabah gidicem yine bakalım ne diyecek doktor 🤷 Sağlıklıca doğum yapalım inşallah 🤲
Ben doğurdum canım 16 günlük olduk Rabbim seni de kurtarsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün mü doğurdun
16 gün oldu cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar