38+3 ama hiç bir sancım yok normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknurr tarafından oluşturulan 38+3 ama hiç bir sancım yok normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38+3 ama hiç bir sancım yok normal mi
Konbuyu başlatan İlknurr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

İlknurr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben 38+3 oldum ama hiç bir şekilde ağrım falan yok normal mi sizce bir de özel bölge de kaşıntı başladı bugün

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben 38+3 oldum ama hiç bir şekilde ağrım falan yok normal mi sizce bir de özel bölge de kaşıntı başladı bugün
Normal canım ben iki doğumuma da hiç ağrım sancım olmadan gittim bi anda sancın başlayabilir veya suyun gelebilir öncesinde bi belirti olması gerekmiyor sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bende 39 oldum canım hafif adet sancısı gibi sgrı var iş güç yapıyorum ondan galiba oda bebişin keyfi yerinde galiba hic gelcek gibi durmuyor 😂

İlknurr

Kayıtlı Üye
rank
Bende 39 oldum canım hafif adet sancısı gibi sgrı var iş güç yapıyorum ondan galiba oda bebişin keyfi yerinde galiba hic gelcek gibi durmuyor 😂
Bende de bazen adet ağrısı gibi oluyor ama sadece o kadar galiba dediğin gibi Paşa'nın keyfi yerinde 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım kaşıntın için doktora git enfeksiyona felan bu ara çok dikkat etmen lazım.Doğumun yakın.
Salı günü kontrollümüz var zaten söylerim bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.