Sorum var Ne zaman doğacak artık 38+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedo tarafından oluşturulan Ne zaman doğacak artık 38+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 292 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman doğacak artık 38+3
Konbuyu başlatan Sedo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Sedo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nst de sancım var ama açılmam veya suyum gelmedi artık doğurmak istiyorum bol bol yürüyüş ve egzersiz yapıyorum ama faydası yok normal doğum istiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nst de sancım var ama açılmam veya suyum gelmedi artık doğurmak istiyorum bol bol yürüyüş ve egzersiz yapıyorum ama faydası yok normal doğum istiyorum
Canım sancın düzenli değilse yapacak bir şey yok ne yazık ki . Daha zamanı vardır belkide çok kasma kendini son günlerinin keyfini çıkar . İnsan sonradan özlüyor gebeliği

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Daha zamani var demek ki canım sen yürüyüş yapmaya devam et hergun bide hurma tüket bugünlerde günde 7 8 adet ve sıcak duş açılmayı kolaylaştırır bunlar

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım sancın düzenli değilse yapacak bir şey yok ne yazık ki . Daha zamanı vardır belkide çok kasma kendini son günlerinin keyfini çıkar . İnsan sonradan özlüyor gebeliği
Hahaha 😂😂ya ayni ben öyle keşke hep karnında kalsa diyorum ya en azından ben nereye o oraya şimdi tasiyamiyoruz kendimizle

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
10 güne doğurursun (bunu kime desem hemen doğurdu). Şuan imkansız ama ben denize girmiştim doğumum hemen olsun diye 3. Gün doğurdum suyun çok yararı var suya gir ılık bekle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hahaha 😂😂ya ayni ben öyle keşke hep karnında kalsa diyorum ya en azından ben nereye o oraya şimdi tasiyamiyoruz kendimizle
Ahaha onu geçtim ben hareketlerini çok özlüyordum kayranın bu minik abisi gibi değil Kayra aşırı hareketliydi bu çok nazlı 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar