Sorum var 39+3 kzlar ne zaman dogacak artık varmı halen dogmayan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrubatu tarafından oluşturulan 39+3 kzlar ne zaman dogacak artık varmı halen dogmayan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+3 kzlar ne zaman dogacak artık varmı halen dogmayan
Konbuyu başlatan Ebrubatu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumda ne kadar bekliyolar ne sancm var ne suyum ne zaman gelecek bu bebek cok sabrszlanıyorum
Ben tam 39 +3 te doğurdum ne suyum gelmisti ne sancım vardı. Nişanım geldi yinede sancım yoktu evde bekledim üç dört saat belki sancilandim evde çekeyim sancimi diye ama sancım yoktu sonra korktum bebeğe bişe olur diye akşam saat dokuzda gittim 6 cm acikligim vardı suni sancı almadan beklettiler kendi sancimla açıldım saat 12 olunca yavaş yavaş sancilandim sabah beşe yakın suyumu patlattilar doğumu başlattılar bende çok sabirsizdim senin yerinde olsam hiç sabirsizlanmam çünkü sonradan biraz uykusuzluk çekeceksin keşke biraz daha karnımda kalsaydı diyebilirsin 🤣😂❤️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ben tam 39 +3 te doğurdum ne suyum gelmisti ne sancım vardı. Nişanım geldi yinede sancım yoktu evde bekledim üç dört saat belki sancilandim evde çekeyim sancimi diye ama sancım yoktu sonra korktum bebeğe bişe olur diye akşam saat dokuzda gittim 6 cm acikligim vardı suni sancı almadan beklettiler kendi sancimla açıldım saat 12 olunca yavaş yavaş sancilandim sabah beşe yakın suyumu patlattilar doğumu başlattılar bende çok sabirsizdim senin yerinde olsam hiç sabirsizlanmam çünkü sonradan biraz uykusuzluk çekeceksin keşke biraz daha karnımda kalsaydı diyebilirsin 🤣😂❤️
Ben de 39+0 da doğurdum hiç demiyorum keşke biraz daha karnımda kalsaydı hamileliğe doydum uykusuzluk da var ama olsun değer prensesime 🥰😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.