38 39 haftalık hamisler bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan 38 39 haftalık hamisler bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 39 haftalık hamisler bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar Allah'ın izniyle 38 hafta 4 günlük olduk. Bebek kendini arada biyerde topluo karnım sertlesiyo normalmi acaba
Normal canım gelmeye hazırlanıyor doğum yakın olduğu için bide oraya sığmıyor lar artık ondandır dinlen fazla yorma kendini bide bu aralar sık sık banyo yap günde iki üç hurma ye ve bol bol yürüyüş yap doğumunu kolaylaştırır. Hadi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah kuzum 🙏♥️

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım gelmeye hazırlanıyor doğum yakın olduğu için bide oraya sığmıyor lar artık ondandır dinlen fazla yorma kendini bide bu aralar sık sık banyo yap günde iki üç hurma ye ve bol bol yürüyüş yap doğumunu kolaylaştırır. Hadi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah kuzum 🙏♥️
Amin insAllah Allah razı olsun bekliyoruz sabirsizlika valla hayirlisiyla saglikla gelsnde 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar