Sorum var 38. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perihan saime tarafından oluşturulan 38. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38. Hafta
Konbuyu başlatan Perihan saime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar pskolejim bozduldu biran önce doğurmak istiyorum strese girdim karnım ağrıyor içerde bebeğin olduğunu bliyorum böyle tekme atiginda karnım sertleşiyor canım yanıyor ve ben huzursuz olmaya başladım stresten eşime sinirleniyorum 😭😭
Allah'ım sağ salim kucagina almayı nasip etsin evladını inşallah kuzum daha demekki zamanı vardır 🤲😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar pskolejim bozduldu biran önce doğurmak istiyorum strese girdim karnım ağrıyor içerde bebeğin olduğunu bliyorum böyle tekme atiginda karnım sertleşiyor canım yanıyor ve ben huzursuz olmaya başladım stresten eşime sinirleniyorum 😭😭
Sabret kuzum sabret Allah'ın izniyle çok azıcık kalmış bol bol yürüyüş yap hurma tüket merdiven in çık Allah'ın izniyle bir an önce sağlıkla gelir inşallah biliyorum son zamanlar insan sabırsızlıkta oluyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim de 38 hafta yarın kontrolüm var sen gittin mi alttan muayene ediyor mu açılma falan varsa diye benim suyum azalıyor endişeliyim alttan muayene de korkutuyor beni 😵‍💫

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla gelsin minik🙏🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hafif sıcak duş al squat yap kendini yormadan yürüyüş yap sancıların gelmesi için sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah 🙏

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim de 38 hafta yarın kontrolüm var sen gittin mi alttan muayene ediyor mu açılma falan varsa diye benim suyum azalıyor endişeliyim alttan muayene de korkutuyor beni 😵‍💫
Bugün nst girdim bişey çıkmadı Altan muane olmadım cnm ama sana yaparlar bence suda azaliyormus suni sancida vere bilirler tam olarak bilmiyorum ama bide ben daha hastane bulamadım doğum için Altan bakmadılar yani daha

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bugün nst girdim bişey çıkmadı Altan muane olmadım cnm ama sana yaparlar bence suda azaliyormus suni sancida vere bilirler tam olarak bilmiyorum ama bide ben daha hastane bulamadım doğum için Altan bakmadılar yani daha
Bol bol yürüyüş yap duş al ilişkiye gir hurma ye otur kalk yap zaten vaktin gelmiş stres yapma doğumun da kolay olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar