Sorum var 38 haftalık bebek boy kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan 38 haftalık bebek boy kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,002 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 haftalık bebek boy kilo
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yarın 38 hafta olacağız inşallah. Ancak bebişim boy olarak baya kısaymıs kilosu da 2750 gr kilo da biraz az gibi yirorum da neden böyle olduysa biraz üzüldüm
Kuzum bence o kadar da kötü değil kilosu fazla kilolu bebeklerin de doğumu zor olur.. senin daha 2 haftan var bebegin onzamana dek daha da kilo alır 3 olsa bile yeterli .. bu şekilde doğsa bile kuveze almazlar kilosundan dolayı ..herşeyden önce sağlıklı olsun balım 🤲🏻

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Ben 37+2 yım hamile olduğumu anlamıyorlar tahminim benim bebekte ufak
Benm de pek karnım büyümedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 37de o kiloda idi 38de doğum yaptım dün 2700dogdu ultrason bazen yanıltıyor bazende bebek kilo almiyo ama sağlıklı olması daha önemli
Allah bağışlasın canım

Benim 37de o kiloda idi 38de doğum yaptım dün 2700dogdu ultrason bazen yanıltıyor bazende bebek kilo almiyo ama sağlıklı olması daha önemli
Allah bağışlasın canım
Kuzum bence o kadar da kötü değil kilosu fazla kilolu bebeklerin de doğumu zor olur.. senin daha 2 haftan var bebegin onzamana dek daha da kilo alır 3 olsa bile yeterli .. bu şekilde doğsa bile kuveze almazlar kilosundan dolayı ..herşeyden önce sağlıklı olsun balım 🤲🏻
Saol cnm tabi sağlıklı olsun da gerisi önemli degil

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yarın 38 hafta olacağız inşallah. Ancak bebişim boy olarak baya kısaymıs kilosu da 2750 gr kilo da biraz az gibi yirorum da neden böyle olduysa biraz üzüldüm
Kuzum uzulme sağlıklı olsun yeter ben şuan 39+4 haftalık oldum geçen hafta gittiğimde 3.200 dedi ama değişiyor yani önemli olan sağlıklı olması şimdi almaya başlayacak senin sık sık beslen ceviz ye pekmez ye bunlar bebeğine kilo aldırır

Ben 37+2 yım hamile olduğumu anlamıyorlar tahminim benim bebekte ufak
İç karnın geniştir kuzum alakası yok benimde küçük ne yazıkki daha yeni belli oluyor hamile olduğum adam akıllı zaten doğurcam yani karnın büyük olması ile küçük olması ile hiç alakası yok emin ol kuzucum otel düşünme ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar