38 haftalik bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Omerin annesi tarafından oluşturulan 38 haftalik bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,554 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 haftalik bebek kilosu
Konbuyu başlatan Omerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 6 aralik
Ben 36 haftalikken gittim bana adet tarihimi falan sordu bende 11 aralik dedim sonra ultrasondan bakti dedi 38 haftalik dedi suan yeni 38 oldum doktorun dedigind gore suan 40 haftadayim bende anlamadim dedim 36 haftadayim bana dedi 38haftasin dedi
Normalde benim sende onde olmam lazim cunki 6 aralik benim banada 37 denildi belki bebk minyomdur dedi ama kilosun 3200 sizin bebegin kilosu kac

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Bende tam nedenini bilmiyorum ama çoğumuzda oluyor sanırım 3 4 gün ileri yada 3 4 gün geri gösterdiği cihazla ilgili sanırım
Bana da dediler 37 hatfalikken tane bı hafta önce bı hafta geriden geliyor diye normal heralde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaklaşık 400 gr fazlası yada eksiği olabilir diyolar
Benim bı tanıdığım üç ay önce doğum yaptı 41 haftada doğum sancıları gelmedi ve acil sezeryanla aldılar çünkü ultrasiyonda 4430gram olmuş diye ve çocuk doğduğunda 3300gram doğdu ben hastanede yardımcı olmuştum ve çok şaşırmıştım doktor da dediki normal böyle şeyler olabilir çocuk buyunce olcmesi biraz zor oluyormuş ve makineler yanila biliyormuş

Ben 36 haftalikken gittim bana adet tarihimi falan sordu bende 11 aralik dedim sonra ultrasondan bakti dedi 38 haftalik dedi suan yeni 38 oldum doktorun dedigind gore suan 40 haftadayim bende anlamadim dedim 36 haftadayim bana dedi 38haftasin de

çocuk gelişimi çok iyi ve kilosu normal haftalardan büyük olduğu için demiş olabilir yada hamile kalınca bı daha hastalanmissinizdir nadiren olsa da olabiliyor böyle şeyler sağlıkla kucağınıza lamayi nasip etsin Allahim

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
38 +5 bebek kilolariniz Doktorun soyledigi kilodami doguyor gercekten bebekler

Doktorun dedigi kilodami doguyor acaba
38+6da kontrole gittim kilosu 3600 dedi 39+3te doğum başladı 4000 doğdu zaten doktor kilo söylerken - + 300 derdi hep bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar