38 haftalik hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna asil tarafından oluşturulan 38 haftalik hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 haftalik hamilelik
Konbuyu başlatan Aleyna asil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
38+2gunluk hamileyim kasılmalarım var çocuk Bir yere toplanıyor âdet sancısı gibi agrilar oluyor ve iki gündür miğde bulantısı yasiyorum dogum belirtilerimi acaba simdiden teşekkürler arkadaşlar

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
38+2gunluk hamileyim kasılmalarım var çocuk Bir yere toplanıyor âdet sancısı gibi agrilar oluyor ve iki gündür miğde bulantısı yasiyorum dogum belirtilerimi acaba simdiden teşekkürler arkadaşlar
Bendede 38. Haftada baslamıstı canım 39+1 olduk hala devam ediyor leke su gelmesi vs yok ama çarsamba kontrolüm var bakalım ne dicek doktor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki gun once gittim sancilarim vardi ama siddetli degildi . Ama kasilmalarim başladı . Dunden beri ve miğde bulantısı yaşıyorum.
Bendede migde yanması var aşırı acılmana flan baktı mı doktorun hayırlısıyla bir gelseler her yerimiz şişti iyice ödemden patlıcak gibi hissediyorum 😬

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
Bendede migde yanması var aşırı acılmana flan baktı mı doktorun hayırlısıyla bir gelseler her yerimiz şişti iyice ödemden patlıcak gibi hissediyorum 😬
Bende cok şükür odem şişlik hiç olmadı evet bakti ama 2cm açıklık var oda ikinci hamileligim oldugu icin normalmiş bir aN once son gunler gecsin sag salim alalım bebişlerimizi inşallah

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bende cok şükür odem şişlik hiç olmadı evet bakti ama 2cm açıklık var oda ikinci hamileligim oldugu icin normalmiş bir aN once son gunler gecsin sag salim alalım bebişlerimizi inşallah
Amin benimde ikinci gebeliğim bakalım daha hiç
Çatı muaynesi yapmadı ilki normal dogumdu diye carsamba gittiğimde bakar heralde acılmam var mı yok mu diye doktor cok relax ya hic panik yok carsamba bakıcam ya bekleriz yada yatış veririz dedi durumuna göre 41 i flan beklemiyor galiba suni sancıyla dogurtucak 😬😬😬

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaklaştığı bebek aşağı indiği için oluyor canım mide bulantısı da doğum yaklaştıkça kimi gebelerde olabiliyor sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.