38. haftaya girenlerrr!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenlina tarafından oluşturulan 38. haftaya girenlerrr!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,589 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38. haftaya girenlerrr!!
Konbuyu başlatan Ahsenlina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr neler yapiyorsnz doğumu kolaylaştırmak için??? Sancilar ne durumda?? Benm karnım aşırı kasilipp geriliyor ama belimde ağrı o kadar yok yalancı sancilar var gelip giden zamansiz anlık..

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hurma ye cnm doğumu başlatır günde 10 taneye yakın ye

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr neler yapiyorsnz doğumu kolaylaştırmak için??? Sancilar ne durumda?? Benm karnım aşırı kasilipp geriliyor ama belimde ağrı o kadar yok yalancı sancilar var gelip giden zamansiz anlık..
Allah kolaylık versin sağlıkla gelsin inşaAllah benimde 37+4 regl sancısı gibi kasıklarım ağrıyor ve bel ağrısı çok rahatsız ediyor artık dayanamıyorum yarın doktora gideceğim artık gelsin istiyorum ve bitmek bilmeyen ne yaptıysam faydası olmayan mide yanmasından usandım😔

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Hurma ye cnm doğumu başlatır günde 10 taneye yakın ye
10 tane mi malesef gebelik şekerim var 1 tane yiyorum anca 😇inşallah faydası olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merdiven çıkıp in canım birde çok yorulmadan yürüyüş yap doğumu kolaylaştırır bunlar
Yürüyüş yapıyorm ama merdivende çok zorlanyrm benm kız aşağıda ne zamndr o yüzden baskı ve sertlik çok yapıyor sanki karnım catlicak gibi bakalm hayırlısıyla sağlıkla gelir inşallah artk🤲

Allah kolaylık versin sağlıkla gelsin inşaAllah benimde 37+4 regl sancısı gibi kasıklarım ağrıyor ve bel ağrısı çok rahatsız ediyor artık dayanamıyorum yarın doktora gideceğim artık gelsin istiyorum ve bitmek bilmeyen ne yaptıysam faydası olmayan mide yanmasından usandım😔
İnşallah bende sabirszlanyrm heyacan var korku var sağlıkla gelir inşallah 🤲Bi avazda

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
10 tane mi malesef gebelik şekerim var 1 tane yiyorum anca 😇inşallah faydası olur

Yürüyüş yapıyorm ama merdivende çok zorlanyrm benm kız aşağıda ne zamndr o yüzden baskı ve sertlik çok yapıyor sanki karnım catlicak gibi bakalm hayırlısıyla sağlıkla gelir inşallah artk🤲

İnşallah bende sabirszlanyrm heyacan var korku var sağlıkla gelir inşallah 🤲Bi avazda
Rabbim kolaytirsin inşallah canım benimde öyleydi son zamanlar çok zorlanmıştim bende inşallah sağ salim alirsin kucağına

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doğumdan önce adet sancım gibi sancim olmuştu sizinki de az kalmış olabilir. Saglikla kucağınıza alin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Benimde doğumdan önce adet sancım gibi sancim olmuştu sizinki de az kalmış olabilir. Saglikla kucağınıza alin
Amin inşaAllah bütün bebişler sağlıkla gelsin 🤲

Fatma

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38 haftaligim cnm bugün girdim acayip kasik sancım oluyor arada normal doğum pozisyonu almış kafası aşağıdaymks

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar