Sorum var 39+2 ama dogum yok henuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan 39+2 ama dogum yok henuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+2 ama dogum yok henuz
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa.93

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Selam.anneler nasilsiniz?canlarim geçen hafta azacik kirmizi rengde nişanim geldi sonra kahve renginde geldi sonrada sari sumuksu bisey geldi.ama ne sancim var ne bisey.normalmi?bebeğim her gun icimde oynuyo baski falan yapmiyo 🤷🤷 esim diyor sen inekler gibi 12 ayinda doğucaksin diye😂😂😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam.anneler nasilsiniz?canlarim geçen hafta azacik kirmizi rengde nişanim geldi sonra kahve renginde geldi sonrada sari sumuksu bisey geldi.ama ne sancim var ne bisey.normalmi?bebeğim her gun icimde oynuyo baski falan yapmiyo 🤷🤷 esim diyor sen inekler gibi 12 ayinda doğucaksin diye😂😂😂😂
Sağlıkla sıhatle sağ salim Allah'ım kucagına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hahah kendim aklıma geldi bende dogurmuyom diye postlar açmıştım sonra ansızın kapımı çaldı kereta 40+6dogum yapmıştım dusun🤣🤣

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım gebe okulunda ebe bana demişti ki. Bebeğinle konuş duysun seni 'kızımm gel artık kızıııım' diye seslen demişti. Tevafuk mudur bilmem ertesi gün geldi Gökçe 😂😂 keşke hemen demeyeydim de babası askerden geldiğinde diyeydim 🤣🤣🤣

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebe okulunda ebe bana demişti ki. Bebeğinle konuş duysun seni 'kızımm gel artık kızıııım' diye seslen demişti. Tevafuk mudur bilmem ertesi gün geldi Gökçe 😂😂 keşke hemen demeyeydim de babası askerden geldiğinde diyeydim 🤣🤣🤣
😁😁😁 bende diyorum Miran oglum gel artik annecim diye cocuk ancak tekmeliyo beni umrunda degilimki

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Seslendi gokcem geldi 🥰🥰🥰🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gelir kuzum gelir daha zamanı var nişanın gelmiş zaten

Tüm sayfalar yüklendi.