39 +2

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Emineevis tarafından oluşturulan 39 +2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 39 +2
Konbuyu başlatan Emineevis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
Kızlar 39+2 yim dün alttan muayene etti gebe açılma yok ama yumuşama var dedi doğum yakın mi sizce
İnşallah yakındır canım ne olacağı belli olmuyor ki artık hormonlu yediklerimizdenmidir nedir sancida gelmiyor bende dün hastanedeydim kontrolde kadının birisi 40 hafta 5 gunluk artık ne sancı ne acilma suni sancı l verip dogurtacaklar ayy bende korktum inşallah normal sancıyla dogururuz hepimizde.allah yardımcımız olsun.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yakın olabilir cnm ztn doğumun yaklaşmış

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah yakındır canım ne olacağı belli olmuyor ki artık hormonlu yediklerimizdenmidir nedir sancida gelmiyor bende dün hastanedeydim kontrolde kadının birisi 40 hafta 5 gunluk artık ne sancı ne acilma suni sancı l verip dogurtacaklar ayy bende korktum inşallah normal sancıyla dogururuz hepimizde.allah yardımcımız olsun

İnşallah yakındır canım ne olacağı belli olmuyor ki artık hormonlu yediklerimizdenmidir nedir sancida gelmiyor bende dün hastanedeydim kontrolde kadının birisi 40 hafta 5 gunluk artık ne sancı ne acilma suni sancı l verip dogurtacaklar ayy bende korktum inşallah normal sancıyla dogururuz hepimizde.allah yardımcımız olsun.
Sorma ya kime sorsam suni sancıyla yatirdilar diyolar bizim de öyle olcak sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar