39+5 kontrolden geldikk 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 39+5 kontrolden geldikk 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,327 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 39+5 kontrolden geldikk 🤔
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız dolab niye çekiyorsun 😂 sürekli yapman gerekiyor özellikle merdiven inip çıkmak rahme baskı uyguluyor ben son haftamda gelmezse merdiven inip cikcam 😂 bol ılık duş felan alırım seninde az kaldı cnm ya ☺️😍
Son 3 gün kaldı 40 a ama işte iki defa çok büyük sancı gelip gitti vallahi yatak odasının dolabı birde yatağı ne varsa evi indirdim kaldırdım yok banamisin demedi cidden diyorum benim vücudum niye böyle 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız dolab niye çekiyorsun 😂 sürekli yapman gerekiyor özellikle merdiven inip çıkmak rahme baskı uyguluyor ben son haftamda gelmezse merdiven inip cikcam 😂 bol ılık duş felan alırım seninde az kaldı cnm ya ☺️😍
Kuzum ben sabah akşam duş aliyorum hatta sıcak su dogumu tetikliyor açılma sağlıyor ama yine tık yok değişik birşey

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ultrasonda 5 gün önce 3600 demişti bebeğime şimdi 3400 dedi. %10 oynama olabiliyormuş. Ben çok üzüldüm 😔 . Bi de gelmeye niyeti yok paşamızın ne sancı ne kasılma ne açılma.. 6 gün sonraya randevu verdi.. Normal sancımı beklicekmiş.. Çok sabırsızlanıyorum 🤷🏻‍♀️ gelmez de açılma olmazsa sezeryana alır değil mi ?
Üzülme canım kilosu bence iyi benim oğlum 3 190 gr doğdu gayet sağlıklıydı çok şükür sancını beklerler olmadı suni sancı verirler açılman olmazsa sezeryan yaparlar

Son 3 gün kaldı 40 a ama işte iki defa çok büyük sancı gelip gitti vallahi yatak odasının dolabı birde yatağı ne varsa evi indirdim kaldırdım yok banamisin demedi cidden diyorum benim vücudum niye böyle 😁

Kuzum ben sabah akşam duş aliyorum hatta sıcak su dogumu tetikliyor açılma sağlıyor ama yine tık yok değişik birşey
Canım sen bol bol ananasla hurma ye belki sancın olur 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ultrason cihazlarında yanılma olabiliyor canım

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o zamana kadar doğmazsa önce suni sancı verir açılma olursa eğer normal dogurursun ki eğer açılma olmazsa son çare sezeryana alınırsin sağlıkla gelsin paşan cnm.. bol hareket et ,merdiven in cik, hurma tüket , yürüyüş yap,yerleri sil zorla kendini ki açılman olsun
Evi temizledim bugün içimde göbek atıyo gelmicem diye 😅😅

Hayırlısı olsun hepimiz için çok teşekkür ederim hepinize annisler canımsınızz 😍🌸💙😇😘😘😘

Hayırlısı olsun hepimiz için çok teşekkür ederim hepinize annisler canımsınızz 😍🌸💙😇😘😘😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evi temizledim bugün içimde göbek atıyo gelmicem diye 😅😅

Valla bilemezsin ansızın gelebilir davetsiz misafir onlar 😂😂 insalah seni fazla bekletmez annesi😍

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam senin derdin o bu değil korku evet bak bende korkuyorum ama emin ol çok güzel bişi normal doğum sadece oturmak zor ama geçiyor hemen tamam hemen de değil ama rahat ediyorsun bebeğin için hayırlısı neyse senin için hayırlısı neyse o olsun kuzum korkmakta haklısın bende korkuyorum😌 bak suni verecekler ya sürekli takip edecekler eğer bebek suni sancıyi kaldırmazsa zaten hemen sezeryana alıyorlar yada sen ne yazikki hepsi korkunç ama kesilmek daha korkunç geliyor bana buz gibi ben çok korkuyordum yemin ederim sezeryan istemedim tersti bebeğim döndü sonra çok şükür 🤲❤️
Amin inşAllah Allah razı olsun 🌸 İnşAllahh hayırlısıyla gelir göz açıp kapayana kadar geçer. Şaşırıyorum insanlar bi tane doğurduktan sonra nasıl ikinciyi yapıyorlar diye bak seninde 3.ymüş Rabbim sana da sağlıklı doğumlar nasib etsin valla cesaretinden dolayı seni ve tüm çok çocuklu anneleri tebrik ediyorum 😇🤲🏻

Valla bilemezsin ansızın gelebilir davetsiz misafir onlar 😂😂 insalah seni fazla bekletmez annesi😍
İnşAllah çok teşekkür ederim 😇🌸

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

Analdim balım daha önceki doğumunda da böyle mıydın 🤔☺️

Tüm sayfalar yüklendi.