Sorum var 39. Haftadasezeryan olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 39. Haftadasezeryan olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 974 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39. Haftadasezeryan olan var mı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Ben 40+1 de sezeryan oldum acildi benimki gerçi. Bebeğin ne kadar içeride kalırsa onun yararına canım doktorun ne diyor bu duruma
Benim normalde yarın doğuma girecektim canım eşimin kovid olduğunu öğrendik ve ertelemek istedim yarın 38+5 oluyorum doktorum su gelmesi kanama gelmesi durumu olmasın diye yarın almak istedi ama ben eşim yanımızda olmayacağı için istemiyorum yarın olmasını haftaya erteledik eşimin karantinası bitince olsun istedim haftaya attım ve ben 39+3 oluyorum bir sıkıntı olur mu olmaz mı diye burada post açmak istedim o yüzden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımı 39 haftada sezeryanla doğum yaptım çok şükür çokta güzel oldu hiçbir sıkıntı olmadı canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin kuzuyu🌸
Sağol kuzum amin inşaAllah

Kızımı 39 haftada sezeryanla doğum yaptım çok şükür çokta güzel oldu hiçbir sıkıntı olmadı canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin kuzuyu🌸
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Amin inşaAllah canım sağolasın

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Benim normalde yarın doğuma girecektim canım eşimin kovid olduğunu öğrendik ve ertelemek istedim yarın 38+5 oluyorum doktorum su gelmesi kanama gelmesi durumu olmasın diye yarın almak istedi ama ben eşim yanımızda olmayacağı için istemiyorum yarın olmasını haftaya erteledik eşimin karantinası bitince olsun istedim haftaya attım ve ben 39+3 oluyorum bir sıkıntı olur mu olmaz mı diye burada post açmak istedim o yüzden

Amin inşaAllah canım sağolasın
Rica ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar