39 haftadayim tık yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze555 tarafından oluşturulan 39 haftadayim tık yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 haftadayim tık yok
Konbuyu başlatan Gamze555
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Gamze555

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39 haftalik oldum hala tık yok yalancı sancı bile yok ne yapmam lazım yürüyüş yapiyorum hurma yiyorum ama belirti yok henüz suni sancı siz nasıl doğum başlayabilir

M

Merver

Guest
Kızlar 39 haftalik oldum hala tık yok yalancı sancı bile yok ne yapmam lazım yürüyüş yapiyorum hurma yiyorum ama belirti yok henüz suni sancı siz nasıl doğum başlayabilir
Bende aynıyım canım yalancı agrı bile yok bide bebek 4 kilo olmuş doktorda bi hfta daha bekleyelim dedi nasıl olcak bilmyrm bian önce doğurmak istiyrm bende ama oğlumun gelesi yok gibi 🤔 bebişler içerde rahat galiba öle yad böle doğacaklar ama nasıl 😂

Gamze555

Kayıtlı Üye
rank
Ben 39+3 doğurdum suni sancıyla 😁
Zor muydu çok 🤭
Sicak suya otur yada sirtina masaj yaptir sicak suyla
Hergun banyo yapıyorum 😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynıyım canım yalancı agrı bile yok bide bebek 4 kilo olmuş doktorda bi hfta daha bekleyelim dedi nasıl olcak bilmyrm bian önce doğurmak istiyrm bende ama oğlumun gelesi yok gibi 🤔 bebişler içerde rahat galiba öle yad böle doğacaklar ama nasıl 😂
Senin kaç hafta kuzum 😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kaç hafta kuzum 😆

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Zor muydu çok 🤭

Hergun banyo yapıyorum 😆
Suni sancıyla 3 saatte doğurdum canım normal doğum yaptım kolaydı tabi ki korkma suni sancıdan korkulacak gibi bişey yok abartıyorlar ve sancın olduğu zaman sıcak suya gir canım pelvik kısımların açılıyor açılman oluyor bu sayede diğer türlü anne karnındaki bebek çok fazla sıcak suyu sevmez

Gamze555

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancıyla 3 saatte doğurdum canım normal doğum yaptım kolaydı tabi ki korkma suni sancıdan korkulacak gibi bişey yok abartıyorlar ve sancın olduğu zaman sıcak suya gir canım pelvik kısımların açılıyor açılman oluyor bu sayede diğer türlü anne karnındaki bebek çok fazla sıcak suyu sevmez
Sancım hiç olmuyor hergun duşa giriyorum canım

Tüm sayfalar yüklendi.