Sorum var 39 olduk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güler y tarafından oluşturulan 39 olduk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 olduk
Konbuyu başlatan Güler y
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Güler y

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ilk mi
Amin canım sağol yok üçüncü olucak inşa Allah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy maşallah canım benim rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Ben daha 14 haftalığım 😂😂 önümde uzun bir süre var
Evt sizin daha baya var ama inanın en zor haftalar en son haftalar insan çok sabırsızlanıyor sizde sağlıklı sağ salim kucağınıza alırsınız inşa Allah

Oy maşallah canım benim rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Ben daha 14 haftalığım 😂😂 önümde uzun bir süre var
Evt sizin daha baya var ama inanın en zor haftalar en son haftalar insan çok sabırsızlanıyor sizde sağlıklı sağ salim kucağınıza alırsınız inşa Allah
39+3 olduk bizde de tık yok daha
Yaaa MasaAllah canım rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım sağol yok üçüncü olucak inşa Allah

Yaaa MasaAllah canım rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
Biliyorum canım biliyorum ikinci gebeliğim bu 😂😂😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar