Sorum var 39 yaşında anne olan varmi acaba?

• Konbuyu başlatan Arelinannesi
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arelinannesi tarafından oluşturulan 39 yaşında anne olan varmi acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,471 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 yaşında anne olan varmi acaba?
Konbuyu başlatan Arelinannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduzz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
7 yaşına girmek üzere olan bir oğlum var rabbim sağlıklı uzun ömür versin🙏şimdi 39 yaşındayım ve tekrar cocuk istiyoruz geçmi kaldım bilmiyorum doktordan geldim şimdi 50 yaşında anne olan sıkma canini hiç dedi. Ama çok tereddüt ediyorum 😔
Doktorunuz doğru söylemiş kendinize güveniyosanız bakacak güce sahipseniz canınızı sıkmanıza gerek yok

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
7 yaşına girmek üzere olan bir oğlum var rabbim sağlıklı uzun ömür versin🙏şimdi 39 yaşındayım ve tekrar cocuk istiyoruz geçmi kaldım bilmiyorum doktordan geldim şimdi 50 yaşında anne olan sıkma canini hiç dedi. Ama çok tereddüt ediyorum 😔
🥰İlk kızımı 37 de ikinci kızımı 41 yaşımda kucağıma aldım 45 günlük şimdi miniğim büyüğüm 4 yaşında geç olsun güç olmasın canım genclestin diyo görenler tüp bebek oldu benim ikiside napalim kısmet canım 18 yaşımda evlendim ama kısmet geç yasaymis Allah uzun sağlıklı ömürler versin de bakabilelim inşallah sağ sağlim buyutelim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Rabbim gönlüne göre versin İnşaAllah 🙏 salık sorunun yoksa neden yeniden anne olmayasın ki daha gençsin 44 yaşında hamile olan tanıdığım var benim Rabbim sağ salim gönlüne göre versin İnşaAllah 🤲🙏🥰

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Benim annem de 43 yaşında doğum yaptı🥰50 yaşında bile doğuran var yaşadığım yerde canim neden olmasın Allah nasip ederse ol demesi yeterli 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Annem beni 38 yaşında doğurmuş çevremdede çok var böyle rabbim sanada nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar