3lü tarama gerek varmı yokmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aycaa tarafından oluşturulan 3lü tarama gerek varmı yokmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lü tarama gerek varmı yokmu
Konbuyu başlatan Aycaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sehriii

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim 3lü tarama testi zamanım geldi fakat 2li tarama temiz çıktığı için doktorum gerek olmadığı söyledi bu durumu yaşayan varmı acaba?

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim 3lü tarama testi zamanım geldi fakat 2li tarama temiz çıktığı için doktorum gerek olmadığı söyledi bu durumu yaşayan varmı acaba?
Aynen kuzum gerek yok 2li temizsse yaptirma . Zaten 3lü tarama testi ikiliyi kaciran yaptirmayanlar icin yapılıyor. Ve en detaylisi 2li diyorlar zaten

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank

Önemli olan 2 li zaten canım temiz cıktıysa 3 lüye gerek yok. Benim de 2 li temiz cıkmıstı doktorum 3 lüye gerek duymadı bende yaptırmadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar