3lu ultrasonda bebegin kafasında kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miyase olgun tarafından oluşturulan 3lu ultrasonda bebegin kafasında kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,650 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lu ultrasonda bebegin kafasında kist
Konbuyu başlatan Miyase olgun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FatmaTürk

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Ne yaptın canım gittin mi hastaneye Ne dediler inşallah kötü bişey çıkmamıştır 🙏
Gittim canım sonuç aynı değişen birşey yok ama zamanla kaybolabilir dediler takip edilcekmiş sıvı almak istediler ben kabul etmedim kese patlayabilir bebeği kaybetme riski var dediler kabul etmedim rabbim ne eylerse güzel eyler 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gittim canım sonuç aynı değişen birşey yok ama zamanla kaybolabilir dediler takip edilcekmiş sıvı almak istediler ben kabul etmedim kese patlayabilir bebeği kaybetme riski var dediler kabul etmedim rabbim ne eylerse güzel eyler 🤲
Aynen canım amniyosentez riskli oluyor geçmiş olsun inşallah doğuma kadar düzelir

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları ben bugün 3 lü ultrasona girdim herşey normal ama bebeğin kafada kist var dediler başına gelen varmı acaba çok üzgünüm şuan😔
Allah yar ve yardımcınız olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba anne adayları ben bugün 3 lü ultrasona girdim herşey normal ama bebeğin kafada kist var dediler başına gelen varmı acaba çok üzgünüm şuan😔
Benim görüncemin kızı vardı doğuran kiz vardı 12 yasında ameliyatls düzeldi bide yazılarda okumuştyn anne karnında olsa bile doğuma kadar sıfırlanıyormuş bir çoğunda Allah yar ve yardımcınız olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah amin

FatmaTürk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları ben bugün 3 lü ultrasona girdim herşey normal ama bebeğin kafada kist var dediler başına gelen varmı acaba çok üzgünüm şu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çoğu bebekte doğunca kayboluyor benimde oğlumda vardı kafasının iki tarafında hemde doktor doğunca kaybolur dedi 6 aylıkken gittik doğunca kaybolmuş dediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar