4 ay buyume atagimi acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan 4 ay buyume atagimi acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 ay buyume atagimi acaba
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annisler bebegim 4 bucuk aylik bir haftadirki huyu cok degisti surekli ciglik çigliga agliyor okadar oyun oynatiyorum hicbirsey ilgisini cekmiyor surekli huzursuz kafayi yiycem uykusuzluktan yorgunluktan basim agriyor artik migdem bulaniyor artik doktorami gotürsem diye düşünüyorum yoksa 4 bucuk ayinda buyume atagi gecirir bazi bebekler diyorlar ondanmi böyle 🥱🥺

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Annisler bebegim 4 bucuk aylik bir haftadirki huyu cok degisti surekli ciglik çigliga agliyor okadar oyun oynatiyorum hicbirsey ilgisini cekmiyor surekli huzursuz kafayi yiycem uykusuzluktan yorgunluktan basim agriyor artik migdem bulaniyor artik doktorami gotürsem diye düşünüyorum yoksa 4 bucuk ayinda buyume atagi gecirir bazi bebekler diyorlar ondanmi böyle 🥱🥺
Belki geçiş dönemidir annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım oyun farklı şeyler dikkatini çekmiyorsa bı sıkıntısı vardır kulağı ağrıyor olabilir doktora götür bi baksın için rahat eder en azından

Her bebekte oluyor canım bak sana bı resim aticam büyüme atak zamanlarını bı takip et ben takip ettim gerçekten de öyle oluyor doğru yani benimki de 4.5 aligi geçti 5 olucaz geçen hafta 19. Hhafta ataktaydi uyumuyor uykuya zor geçiyor keyfi yok hep ağlıyor delircektim rabbim yardimcimiz olsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-03-03-35-29-207_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-04-03-03-35-29-207_com.miui.gallery.jpg
    556.9 KB · Görüntüleme: 69

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her bebekte oluyor canım bak sana bı resim aticam büyüme atak zamanlarını bı takip et ben takip ettim gerçekten de öyle oluyor doğru yani benimki de 4.5 aligi geçti 5 olucaz geçen hafta 19. Hhafta ataktaydi uyumuyor uykuya zor geçiyor keyfi yok hep ağlıyor delircektim rabbim yardimcimiz olsun
Amin cnm bnm anacim her ay var bu ataklar yandikki ne yandik🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım oyun farklı şeyler dikkatini çekmiyorsa bı sıkıntısı vardır kulağı ağrıyor olabilir doktora götür bi baksın için rahat eder en azından
Cam sakura kanuni sultan suleyman mehmet akif cevremdeki bu hastanelerden 4 gundurki kesinlikle randövu alamiyorum acilden giris yapicam insallah ilgilenirler
Belki geçiş dönemidir annesi
Eger bu gecis donemiyse bikac gun sonra ben ya bakirköye ya tahtali köye geçiş yapicam devam ederse😁

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum benimki her ay yeni bir huy çıkarıyor😂🤷 büyüdükçe huyları değişiyor kendilerini keşf ediyorlar. O daha büyüdükçe huyları da değişecek, uyumuyorsa bir çay kaşığı ağrı kesici ver bir kaç saat uyutur, sende dinlenirsin o arada. Sancısi falanda vardır belki ondan uyumuyordur sen dediğimi yap bak nasıl uyuyor banyoda yaptır karnını duyur ağrı kesici sini ver rahatlar. Uyanınca da televizyon aç çizgi film bebeklerin çok dikkatini çekiyor ,böyle güzel bir yer yap ona yada ana dizisi varsa koy içine bir tane de poşet şişir askılarıni ayağına geçir elini ayağını oynattikca poşet ses çıkaracak dikkatini uzun süre çeker. Merak etme büyüyorlar bir ağrısı yoksa herşey çok normal canım 😇😍❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktora götür ietersen belki bı ağrısı vardır zaten ufacık dili yokki şikâyetini dile getirsin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bizde dört aylıkız canım bütün uyku düzeni bozuldu çığlık atıyo ağlıyo uyumuyo uykuya dalamıyo tam uyudu diyom tekrar açoyo gözünü bağrıyo araştırdım 4 ay atağı yazıyo diyer ataklardan farklı olarak 2 hafta sürer diyo ben götürdüm doktora doktor baktı büyüdüğü için yapar böyle dedi kafam çatlıyor uykusuzluktan Rabbim yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.