Sorum var 14 aylık erkek bebek boy

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan 14 aylık erkek bebek boy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 aylık erkek bebek boy
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Hayırlı günleriniz olsun inşallah sağlık ocağında boy kilo ölçürmeye gittim 10 kilo 74 cm boy. Ayına göre 4 cm eksik dedi doktor yani boyunu ne uzatır benim ne yapmam lazım bilemedim. Bide iştahsızlık için
prakten şurup yazdı kullanan var mı içinizde?
Benimde kızım alt sınır seviyesinde hiç bir şey yemiyor diğer çocuklarımda öyle dediğin ilacı bizim doktorumuz sadece 5 yaşındaki oğluma ve 3 yaşındaki kızıma yazdı 15 aylık kızıma yazmadı çocuk doktoruna götür iştah şurubu veremem dedi kullanmadan önce çocuk doktoruna sor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım alt sınır seviyesinde hiç bir şey yemiyor diğer çocuklarımda öyle dediğin ilacı bizim doktorumuz sadece 5 yaşındaki oğluma ve 3 yaşındaki kızıma yazdı 15 aylık kızıma yazmadı çocuk doktoruna götür iştah şurubu veremem dedi kullanmadan önce çocuk doktoruna sor
Tamam canım çok teşekkür ederim daha kontrolümüze var bu ayın sonunda gitcez vermeyim ozamana kadar teşekkür ederim tekrar

Merhaba Kızlar Hayırlı günleriniz olsun inşallah sağlık ocağında boy kilo ölçürmeye gittim 10 kilo 74 cm boy. Ayına göre 4 cm eksik dedi doktor yani boyunu ne uzatır benim ne yapmam lazım bilemedim. Bide iştahsızlık için
prakten şurup yazdı kullanan var mı içinizde?
Yok.cnm.gu,el boy ve kilo benimki 18 aylık yeni olacak 11 kilo ve boyunda tm bilmiyom ama.70 bişey dedi gayet kilo ve boyu iyi cnm

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağında bi sıkıntı var ozaman anlamadım gitti korkuttu beni zaten aşırı hareketli bi bebek sadece uyuduğu zamanlarda dinleniyo onun haricinde hep ayakta hiç durmuyo. Sevindim yani teşekkür ederim 😊
Yok.cnm.gu,el boy ve kilo benimki 18 aylık yeni olacak 11 kilo ve boyunda tm bilmiyom ama.70 bişey dedi gayet kilo ve boyu iyi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar