14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan 14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,572 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :)
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Gülay cellik Dila

Kayıtlı Üye
rank
Eveet sürekli yapsa da hissetsem diyorum :) 😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım onu bilmiyorum 🤷‍♀️ ilk mi senin ki kız biraz geç hissedilir belki ☺️
Daha belli değil yanılması var haftaya kotrolim var benim 14 haftalık gebeyim şuan hareket hissediyorum yavaş ca başladı

Eveet sürekli yapsa da hissetsem diyorum :) 😍😍😍

Valla canım onu bilmiyorum 🤷‍♀️ ilk mi senin ki kız biraz geç hissedilir belki ☺️
İlk değil 3 cu gebeyim 🥰

Daha belli değil yanılması var haftaya kotrolim var benim 14 haftalık gebeyim şuan hareket hissediyorum yavaş ca başladı

İlk değil 3 cu gebeyim 🥰
Senin cinsiyet ney canım sen benden daha iyi bilirsin canım hareketleri Falan :) ben daha bilmiyorum ikinci gebelik ama ben ilkini kaybettim karnımda 2 Veya 2.5 aylık olması lazım ama iki hafta geriden geliyordu :( olsun bu sağlıklı cok sukur ya elhamdilillah 🥰🥰

Canim his etmemen normal yalandir benimde oglum olucak allahin izini ile 21 hafdamda his etdim 39+1 olduk gelmek bilmiyor ))
İlk senin ki canım sanırım :)) bana çoğu kişi ikinciysen erken hissedilir diyordu birde ben zayıflıyorum bu normal mı :)

Gülay cellik Dila

Kayıtlı Üye
rank
İlk değil 3 cu gebeyim 🥰
Ben gittim kız dedi ama hiç bişey demedi sadece prensesimiz olacak dedi bilmem ki o doktor benim değil yabancıya gittim kız dedi ama benim doktorum covud oldu o yüzden ona gitmedim yabancı doktora gittim bazen yalan söylüyor yada yanılması var kizlar hemen cinsiyeti göstermez geç gösterir dimi

Ben gittim kız dedi ama hiç bişey demedi sadece prensesimiz olacak dedi bilmem ki o doktor benim değil yabancıya gittim kız dedi ama benim doktorum covud oldu o yüzden ona gitmedim yabancı doktora gittim bazen yalan söylüyor yada yanılması var kizlar hemen cinsiyeti göstermez geç gösterir dimi
Evet canım erkek daha erken gösterirmiş büyük ihtimal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar