14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan 14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,580 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 14 +1 kaç aylık ve hareket hissetme minik minik :)
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Neden 1.5 ay canım insallah canımm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah rabbim nazardan saklasın :))
Kuzum en son 20 haftalık iken ayrintilida gördüm doktorum 26 haftalık şeker yüklemesi için gel anı ağrı sızı olursa yada bebek haraketin de bir problrm olursa gel demişti şükür olmadı haftaya kontrol var o günü iple çekiyorum o yüzden 😍😍

Kuzum en son 20 haftalık iken ayrintilida gördüm doktorum 26 haftalık şeker yüklemesi için gel anı ağrı sızı olursa yada bebek haraketin de bir problrm olursa gel demişti şükür olmadı haftaya kontrol var o günü iple çekiyorum o yüzden 😍😍
Hım o sağlık olsun da biz Özlem çekeriz 🤗🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 14+4 günlük hamileyim ilk gebelik erkek olacak ama hala hissedemedim kasık ağrılarım oluyor aniden onlar mı acaba hareket 😊
Böyle göz seğirmesi gibi pıt pıt :) ilk ya ondan olabilir canım

Kızlar kaç aylık olmuş oluyor nette farklı şeyler yazıyor hep …
Birde benim ikinci gebeliğim bu haftalarda hissetmem normal mi az az ara ara ❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰 Erkekler daha erken hissedilirmiş :)
3 buçuk aylık hamilesin canm evet erkek olduğu zaman erkenden hissediliyor 2 oğlum var ikisinde de erkenden hissettim 1 kızım var onlar kadar erken hissetmedim hareketlerini inşallah sağ sağlim alırsın kucağına bebeğini 🙂🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar