Sorum var 14 aylık erkek bebek boy

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan 14 aylık erkek bebek boy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 aylık erkek bebek boy
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr
Ş

Şeyma Yıldız

Guest
Merhaba Kızlar Hayırlı günleriniz olsun inşallah sağlık ocağında boy kilo ölçürmeye gittim 10 kilo 74 cm boy. Ayına göre 4 cm eksik dedi doktor yani boyunu ne uzatır benim ne yapmam lazım bilemedim. Bide iştahsızlık için
prakten şurup yazdı kullanan var mı içinizde?
Benim oğlumda 14 aylık 9 kilo 15 gündür garipti zayıfadı yine boyunda 74 cm. Evet ortalamaya göre düşük her 100 erkek bebekten 3 ü bebeğinden kısa 97 si uzunmuş. Bacak boyu kısa benim oğlumunda genetik olabiliymuş yada daha sonradan uzarmış genetik desek babamız 170 i geçik dayımız 170 hele amcamız var 2 metre. Kıl omuzda ortalamanın altında ama yiyorda maşallah hem anne sütü hem kaşık maması hemde bizim yediklerimiz den ama kilo almıyor. 4200 kilo olarak doğdu 5 aylık olduğunda 8 kiloya çıktı ama sonra kaldı doktor da pek bişey demedi diyetisyene bişe götürdüm bebeklere pek yapacak bişey yok sağlıklımı ona bak dedi boya zaten yapılcak bişry yok ekstra vitamın şurubu ve pekmez kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.