Sorum var 14 aylık erkek bebek boy

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan 14 aylık erkek bebek boy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 aylık erkek bebek boy
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bundan 1 ay önce bizede vitaminsiz kalmış dediler magnezyum demir b12 d3 bu yüzden iştahsız dediler kullandım bütün ilaçları hala iştahsız bende 24 üne buldum randevu tekrar götürcem bakalım yemeyen çocuk gerçekten çok zor yaa 😔😔
Bizimde durum aynı vallahi birde diş çıkarıyor hiç bir şey yemiyor umarım verir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Acaba benim oğlan da mı diş çıkarıyo ki salyası falan arttı bilemedim valla Allah yardımcımız olsun 😔
Bak canım bi kontrol et kızımın arka dişleri ćıkıyor mahfoldu 1 hafta hem boğaz enfeksiyonu oldu hem diş ateş ishal hepsini birden yaşadı çöp kadar kaldı sende bi bak belki dişleri çıkıyordur

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım bi kontrol et kızımın arka dişleri ćıkıyor mahfoldu 1 hafta hem boğaz enfeksiyonu oldu hem diş ateş ishal hepsini birden yaşadı çöp kadar kaldı sende bi bak belki dişleri çıkıyordur

Benim oğlumda 14 aylık 9 kilo 15 gündür garipti zayıfadı yine boyunda 74 cm. Evet ortalamaya göre düşük her 100 erkek bebekten 3 ü bebeğinden kısa 97 si uzunmuş. Bacak boyu kısa benim oğlumunda genetik olabiliymuş yada daha sonradan uzarmış genetik desek babamız 170 i geçik dayımız 170 hele amcamız var 2 metre. Kıl omuzda ortalamanın altında ama yiyorda maşallah hem anne sütü hem kaşık maması hemde bizim yediklerimiz den ama kilo almıyor. 4200 kilo olarak doğdu 5 aylık olduğunda 8 kiloya çıktı ama sonra kaldı doktor da pek bişey demedi diyetisyene bişe götürdüm bebeklere pek yapacak bişey yok sağlıklımı ona bak dedi boya zaten yapılcak bişry yok ekstra vitamın şurubu ve pekmez kullanıyorum
Maşallah senin oğlan yiyormuş benim oğlan hiç bişey yemiyo çok iştahsız yani çok şükür sağlıklı çok hareketli en ufak Bi hastalık belirtisi yok ama iştahsız yani boyda dediğin gibi genetik galiba eşimin de bacak boy kısa üst taraf kalıplı ona çekti herhalde zaten 24 üne randevu aldım götürcem hastaneye teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani üst taraf şiş gibi ama görünürde bişey yok çabucak çıkar inşallah bu dişler beni çok yordu 😔😔

Yani üst taraf şiş gibi ama görünürde bişey yok çabucak çıkar inşallah bu dişler beni çok yordu 😔😔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah senin oğlan yiyormuş benim oğlan hiç bişey yemiyo çok iştahsız yani çok şükür sağlıklı çok hareketli en ufak Bi hastalık belirtisi yok ama iştahsız yani boyda dediğin gibi genetik galiba eşimin de bacak boy kısa üst taraf kalıplı ona çekti herhalde zaten 24 üne randevu aldım götürcem hastaneye teşekkür ederim 😊

Yaa ozaman huzursuzluk ve iştahsızlık olur

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ozaman huzursuzluk ve iştahsızlık olur
Biliyorum diş zamanında iştahsız hep ama herkes bu çocuk iştahsız neden yemek yemiyo falan deyince acaba bende mi sorun diye düşünmeden edemiyorum 1 buçuk yaşında nerdeyse hiç kimse yoktu yanımda ve en ufak Bi sorunda hemen başıma kakılıyo ve bende ister istemez düşünüyorum acaba ben mi bakamadım diye 😔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum diş zamanında iştahsız hep ama herkes bu çocuk iştahsız neden yemek yemiyo falan deyince acaba bende mi sorun diye düşünmeden edemiyorum 1 buçuk yaşında nerdeyse hiç kimse yoktu yanımda ve en ufak Bi sorunda hemen başıma kakılıyo ve bende ister istemez düşünüyorum acaba ben mi bakamadım diye 😔
Canım ağzı olan konuşur ama senin ne zahmetlerle o çocuğu büyüttüğünü bilmez sadece dışardan gördüklerini eleştirirler sen bunlara takılıp kalırsan hep üzülürsün bana diyorlar yok kızın çok küçük nasıl 1.5 yaşında olur ćok zayıf yok şöyle yok böyle ama ben takmıyorum sağlıklı olsun hasta olmasın kilo her türlü alır kendine göre yiyorsa zorlama fazlasını yapsanda olmuyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ağzı olan konuşur ama senin ne zahmetlerle o çocuğu büyüttüğünü bilmez sadece dışardan gördüklerini eleştirirler sen bunlara takılıp kalırsan hep üzülürsün bana diyorlar yok kızın çok küçük nasıl 1.5 yaşında olur ćok zayıf yok şöyle yok böyle ama ben takmıyorum sağlıklı olsun hasta olmasın kilo her türlü alır kendine göre yiyorsa zorlama fazlasını yapsanda olmuyor
Kendine göre yiyo tabi minik miğdesi ne kadar ki zaten hep istediklerini yapıyorum sevdiği şeyleri hasta değil şükür haklısın hemde çok haklısın teşekkür ederim herşey için ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar