4 aylık bebek kabiz

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan 4 aylık bebek kabiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 338 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebek kabiz
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye taş
K

Kizannesi

Guest
Kizlar 4 aylık bebeğim 1 haftadir tualetini yapmıyor anne sütü içiyor 2 gündur gece uyumadan yoğurt veriyorum yardım eder misiniz nasıl onlerirmm

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 4 aylık bebeğim 1 haftadir tualetini yapmıyor anne sütü içiyor 2 gündur gece uyumadan yoğurt veriyorum yardım eder misiniz nasıl onlerirmm
Canım ikinmasi filan var mı peki bebeklerin 10 gün boyunca büyük tuvaletini yapmaması normal ama ikiniyor ise bir doktora götür ilaç vs verir lavman gibi yada zeytinyağ ver kuzum 1 çay kaşığı, bir de kulak çöpünu zeytinyağına batırıp poposuna sur o zaman yapar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yoğurt aslında bosaltımı sağlar ama gün içinde ver canım bir de öyle dene. Zeytinyağı da verebilirsin

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım ıkınmıyor ve karnında şişlik yoksa sıkıntı etme benim kızım 5-6 günde bir çıkıyor bende ilk başlarda tedirgin olup soluğu doktorda aldım ama şuan sana söylediğim şeylerin aynısını doktorum söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar