Sorum var Kizlar 4 aylık bebek ses

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kizlar 4 aylık bebek ses başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 4 aylık bebek ses
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 4 aylık bebek neden hic ses çıkarmıyor evde yine biraz çıkarıyor ama yabancı yerde çok sessiz varlığı hiç belli değil herkes diyor neden böyle var mi böyle olan
Çok normal canım bırak ses çıkarmasın bu sefer de nazar değer . Gittiği ortamı yabancılıyıd olabilir ondan ses çıkarmaz. Ses gürültü etkiler ondan olur. Sen onunla kendi evinizdw bol bıl konuş annesi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canım bırak ses çıkarmasın bu sefer de nazar değer . Gittiği ortamı yabancılıyıd olabilir ondan ses çıkarmaz. Ses gürültü etkiler ondan olur. Sen onunla kendi evinizdw bol bıl konuş annesi
Ay inşallah ya çok korkuyorum otizm falan diye hep aklıma geliyor anneme soruyorum çok kızıyor o da bana öyle düşünme diye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 aylık bebek neden hic ses çıkarmıyor evde yine biraz çıkarıyor ama yabancı yerde çok sessiz varlığı hiç belli değil herkes diyor neden böyle var mi böyle olan
Benim oğlumda öyleydi çok sessiz sakin bir bebekti herkes derdi hep uyuyor veya ağlamıyor eşim bile derdi şimdi 5 yaşında hep gelip benimle sohbet eder kardeşleriyle ilgilenir bazı bebekler çok sessiz sakin oluyor ama 2 kızım var her yerde kendini belli ederler 🤦‍♀️

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda öyleydi çok sessiz sakin bir bebekti herkes derdi hep uyuyor veya ağlamıyor eşim bile derdi şimdi 5 yaşında hep gelip benimle sohbet eder kardeşleriyle ilgilenir bazı bebekler çok sessiz sakin oluyor ama 2 kızım var her yerde kendini belli ederler 🤦‍♀️
Bunu duyduğuma sevindim bebeğim gibileri var demek ki 😄 panik yapmama gerek yok o zaman

Tüm sayfalar yüklendi.