Sorum var Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 376 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun aksam bebek mevlidi yaptik ogluma bugun oksurmeye basladi ne yapmam gerekiyor dun bide asi olduk biraz atesleniyor calpol verdim oksurugunu nasil kesebilirim ilerlemeden

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar dun aksam bebek mevlidi yaptik ogluma bugun oksurmeye basladi ne yapmam gerekiyor dun bide asi olduk biraz atesleniyor calpol verdim oksurugunu nasil kesebilirim ilerlemeden
Burnuna sütünden damlat açık kalması öksürüğüne de iyi gelir bulunduğu odanın havasının nemli olması sık sık emzir canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun buhar makinası kullan eğer yoksa kalorifer peteklerinin üst ızgarasını kaldır iç tarafına folyo aşure kablarıyla su koy oda nemli kalır. Burnunu sürekli temizle, terletmemeye özen göster. Bu ara çok salgın var büyük ihtimal misafirlerden geçmiş olabilir

N

Nurtuğba

Guest
Benimde yirmi günlük bebeğim hastalandı burnu tıkanık ve öksürüyor Du kaç gündür burnunu sürekli açık tut odayı nemlendir ve sabah akşam ıhlamur ver ben böyle yaptım bugün çok şükür iyi öksürük kalmadı geçmiş olsun

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun buhar makinası kullan eğer yoksa kalorifer peteklerinin üst ızgarasını kaldır iç tarafına folyo aşure kablarıyla su koy oda nemli kalır. Burnunu sürekli temizle, terletmemeye özen göster. Bu ara çok salgın var büyük ihtimal misafirlerden geçmiş olabilir
Burnu tikali degilde balgam cikiyor hep oksururken dun doktora goturdum gece fenalasti antibiyotuk falan verdi doktor onlari kullanicaz bugun insallah iyi gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heoinize tesekkur ederim bu arada bilgilendirdiginiz icin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Burnu tikali degilde balgam cikiyor hep oksururken dun doktora goturdum gece fenalasti antibiyotuk falan verdi doktor onlari kullanicaz bugun insallah iyi gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heoinize tesekkur ederim bu arada bilgilendirdiginiz icin
Çok geçmiş olsun bitanem antibiyotiğini düzenli kullanırsan 2-3 güne düzeliyor merak etme benimkide yeni geçirdi lakin antibiyotik 7 gün kullanmaya özen göster vücut tam iyileşmezse tekrarlayabiliyor

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bitanem antibiyotiğini düzenli kullanırsan 2-3 güne düzeliyor merak etme benimkide yeni geçirdi lakin antibiyotik 7 gün kullanmaya özen göster vücut tam iyileşmezse tekrarlayabiliyor
Gecmis olsun bu aralar salgindan cocuklar telef oluyor hastaneler cocuk kayniyor bebeginden buyugune kadar bi bitmedi salginlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar