Sorum var Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 4 aylik bebegim oksuruyor
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum aynen hastaneler tıklım tıklım çocuk müşahede odasında serum takacak yatak bulamıyorlar burda
Aynn bide doktorlarin verdigi ilaclari eczanecilerde yanlis veriyor bugun basima geldi cocuga doktor goz damlasi yazmadigi halde eczaneci yazdigini anlamayip goz damlasi veriyor cocuklar bu yuzden de iyilesemiyorlar birde eczaneci diyorki 150 tlsize fazla geldi o yuzden istemiyorsunuz ilaclari sen 4 aylik bebege nasil yanlis ilac verebiliyorsun diyince sen kimsin diyor biz cocuk iyi olsun diye bakiyoruz o cocugun gozlerini bozcak bisey yokken

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynn bide doktorlarin verdigi ilaclari eczanecilerde yanlis veriyor bugun basima geldi cocuga doktor goz damlasi yazmadigi halde eczaneci yazdigini anlamayip goz damlasi veriyor cocuklar bu yuzden de iyilesemiyorlar birde eczaneci diyorki 150 tlsize fazla geldi o yuzden istemiyorsunuz ilaclari sen 4 aylik bebege nasil yanlis ilac verebiliyorsun diyince sen kimsin diyor biz cocuk iyi olsun diye bakiyoruz o cocugun gozlerini bozcak bisey yokken
Aynen hiç sorma o benim başıma da geldi maalesef. Ben eczaneden her aldığım ilacı araştırıyorum doktor yazınca da tek tek ilaç isimlerini soruyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Burnu tikali degilde balgam cikiyor hep oksururken dun doktora goturdum gece fenalasti antibiyotuk falan verdi doktor onlari kullanicaz bugun insallah iyi gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heoinize tesekkur ederim bu arada bilgilendirdiginiz icin
Rica ederiz kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar