4 aylik gece uyanma sorunu karni acıkıyor heralde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra fidan19 tarafından oluşturulan 4 aylik gece uyanma sorunu karni acıkıyor heralde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylik gece uyanma sorunu karni acıkıyor heralde
Konbuyu başlatan Zehra fidan19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya.66

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 4 aylik oldu gece sürekli uyaniyor saat basi desem abartmis olmam sadece emziriyorum gece uykusundan önce hero babynin 4 ay gece mamasini alsam gece versem nasil olur sizce

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Oğlum 4 aylik oldu gece sürekli uyaniyor saat basi desem abartmis olmam sadece emziriyorum gece uykusundan önce hero babynin 4 ay gece mamasini alsam gece versem nasil olur sizce
Anne sutu yeterliuse bence mama verme ustelik 4 ve 5. Aylarda meme reddi sıklıkla yasanan bi durum biberona baslarsan bu donme meme reddi yasaman cok olasi ayrica bana gore anne sutu ile beslenen bir bebegin surekli uyanmasi normal ilk oglumda oyleydi senin dedigin gibi her saat basi kalkiyodu emziriyodum zamanla duzeldi

K

Kaya.66

Guest
Benim kizim bir bucuk aylik ve ben mama veriyorum. Benim sütüm yetmiyor bütün gün agliyordu durmadan emzirdim saat basi ve bir saat emziriyordum ama yetmiyor iki cocugum daha var ve onlara hic zamanim olmadi esim artik durumuma üzüldü ve mama aldi. O gün 7 saat uyanmadan uyudu ve bende ilk defa uyudum. Ben emzirmeyi cok seviyorum ama kizim aglayinca ben kötü oluyorum dayanamiyorum ve mecbur süt yapiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar