Sorum var 4. Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan 4. Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4. Sezeryan
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok sağ olun kızlar valla nasıl yapacağım bilmiyorum kafam karışık bağlamayı düşünüyorum zaten çok yıprandım Allah'ın verdiği cana da kıymak istemedim vardır bir bildiği Rabbimin dularinizda eksik etmeyin inşallah hamilelik süresince sorun olmaz dikiş yerimde doğumda 4 .kez aynı yerden kesileceği için tedirginim
İnşallah ikimizde sağ salim kurtulursunuz bir sıkıntı çıkmaz canım benimm çok olsun bir şey olmaz rabbim vermiş ne kadar güzel canım ❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum yapalı tam 1 sene oluyor 3. Sezeryan istemeden gebelik oldu buda 4. Sezeryan olacak sizce sorun yaşar mıyım hamilelik ve doğumda valla çok korkuyorum
Bence hicbisey de olmaz yengem üstuste doğurdu dört tane dördü de sezeryan🥰 şu an turp gibi maşallah bence hiç korkma canım en fazla ağrıların çok olur oda zamanla geçer yani bu kadar çok zor olsa millet bu kadar dogurmazdi emin ol 🥰Allah kolay doğum nasip etsin inşallah canm 🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağ olun kızlar valla nasıl yapacağım bilmiyorum kafam karışık bağlamayı düşünüyorum zaten çok yıprandım Allah'ın verdiği cana da kıymak istemedim vardır bir bildiği Rabbimin dularinizda eksik etmeyin inşallah hamilelik süresince sorun olmaz dikiş yerimde doğumda 4 .kez aynı yerden kesileceği için tedirginim
Doktordan duymuştum sık kontrole gideceksin sezeryana gelirsekte iyi bir doktorda sezeryan olacaksın ki toparlayabilsin seni

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya birşey sorucam hayırlısıyla benim ikinci sezeryanım olucak da sorum şu hani şuan bile ağır kaldırınca acır ya dikişler ne bilim üste oturup kalkarken bile şahsen benim ultrason da bile biraz acıyo 2.sezeryanda uyusmamatan korkuyorum hissetmem dimi ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar