40+0 gebelik doğum yapmadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan 40+0 gebelik doğum yapmadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,777 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+0 gebelik doğum yapmadım
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mama

Zehra07

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhabalar.. 40+0 olduk. Pazartesi kontrolüm var. Dogum belirtim yok henuz. Bir aksilik gormezlerse dogum yaptirmazlar degil mi suni sanciyla falan
Canım merhaba benimde öyleydi 42 haftaya kadar bekledik ne sancım vardı ne açılmam mecburen sezeryan oldum açılma olmadığı için suni sancıya da gerek duymadı doktorum

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Arkadaslar merhabalar.. 40+0 olduk. Pazartesi kontrolüm var. Dogum belirtim yok henuz. Bir aksilik gormezlerse dogum yaptirmazlar degil mi suni sanciyla falan
Büyük bir ihtimal yatisini verirler benim 39+5 te kontrole gittim suni sanci ile yaptım bugün dogumun olabilir hazırlıklı git bence çantanı falan al allah hayırlı kolay dogum nasip etsin inşallah bir nefeste kurtul inşallah 🤲🏻

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Cevaplariniz için çok teşekkür ederim kızlar. 41+3 e kadar bekliycez dedi doktor 3gun sonra tekrar muayeneye çağırdı. Bakalım ne zaman gelicek :)

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Ben 41+3 te mecburi sezaryen ile doğurdum. Hamileligimde gebelik eğitimi almıştım teorikte bilinçliydim fakat yanlis mudahale sebebiyle son anda sezaryene alindim. Sana tavsiyem dogumunu devlet hastanesinde yapacaksan zorunlu olmadikca yatis kabul etme psikolojik olarak cok zorlaniyorsun. Acilmanin olmasi icin bitter çikolota, hurma ye. Adaçayı iç. Yuruyus ve squat yap, dikkatli cinsellik yasayabilirsin dogumu baslatan bir etken doktorlarda tavsiye eder bunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar