40+1 olduk ama ne sancı ne açılma?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 40+1 olduk ama ne sancı ne açılma? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 40+1 olduk ama ne sancı ne açılma?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 41 bitene kadar kontrollü bi şekilde bekleyelim dedi iki ayrı hastanede.. Sancı ve ya açılma gelmesi için ne yapmam lazım.? Duş alıyorum ama hareket edecek halim kalmadı 🙄
Kuzum bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah kendi sancin gelir

Hmsirehanım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 41 bitene kadar kontrollü bi şekilde bekleyelim dedi iki ayrı hastanede.. Sancı ve ya açılma gelmesi için ne yapmam lazım.? Duş alıyorum ama hareket edecek halim kalmadı 🙄
Bende aynı durumdayım hic ne açılma ne sancı var pazartesi sezeryan olacam daha fazla riske atamam hayirlisi artık bir şekilde dogsunda

Burcusimay

Kayıtlı Üye
rank
Canim şekerin yoksa günde 6 tane hurma ye. Bol yürüyüş yapmaya çalış özellikle de merdiven çıkıp inmeye calis. Bende 39+3 oldum hala benimde birseyim yok bende bunları yapmaya çalışıyorum. Rabbım inşallah hayırlı doğumlar nasip etsin

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim beni m de 40 +5 de geldi 41 kadar yolu var bende çok hurma yedim okadar yürüyüş yaptm hiç oturmadı düşün 2 inci gebelik birde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Minik biraz nazlı sanırım annesi yerini sevmiş o kadar şeye rağmen gelmiyorsa artık 🤭🤭. Bol bol yürü squat yap kuzum sıcak suya çok gir hatta sıcak suyu direk olarak beline tut rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız ne açılma var ne sancı elimden gelenide yapıyorum yarın sabah tekrar gitcem bakcak acılma varmı die, geçen gün sıyırma işlemi yaptı bana sizin doktorda yaptımı

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben 38+1 girdim canım ama 36 itibaren bir sürü şey yapıyorum internette yazan ama malesef bebek kendi hazır olmayınca hiç bir şey işe yaramıyor. Ama yine de denemek istersen ananas ye hurma ye ve ahududu çayı artı papatya çayı iç. Yürüyüş yap göğüs tetiklemesi yap ve eşinle cinsel ilişkiye gir ancak içine boşalması gerek spermde olan bişeyler bebeğin çıkış yolunu yumşatıyormuş ve doğumun başlamasını tetikliyormuş tabi cinsel ilişkiye girebilmeniz için suyunun gelmemiş olması gerek aksi taktirde bebek enfeksiyon kapabilir canım. Allahım doğumunu kolaylaştırın inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar