Sorum var 40+2

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Simaysimsir tarafından oluşturulan 40+2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+2
Konbuyu başlatan Simaysimsir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay evet öyle diyorlar çok korkarak gitmiştim ben doğuma
O olmsa bnde beklerdm 😂 o oldu da dogurabildim kız ilk doğum bir şey bilmiyorsun gerçekten doğum normali de sezeryani da zor gerçekten annelik başlı başına zor gerçekten hele o suni sanci ay ay bnm çektiğim sancı dglms yanında vAlla bnde bilmiyordum doğum haneye gttim baktılar uzun sürecek suniyi verdiler hemen oldu 😂😂

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
O olmsa bnde beklerdm 😂 o oldu da dogurabildim kız ilk doğum bir şey bilmiyorsun gerçekten doğum normali de sezeryani da zor gerçekten annelik başlı başına zor gerçekten hele o suni sanci ay ay bnm çektiğim sancı dglms yanında vAlla bnde bilmiyordum doğum haneye gttim baktılar uzun sürecek suniyi verdiler hemen oldu 😂😂
Öyle valla benimde hızlı ilerliyoeeı daha da hızlı ilerlesin diye süniyi taktılar dakkada bir gelmesi ayy😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Öyle valla benimde hızlı ilerliyoeeı daha da hızlı ilerlesin diye süniyi taktılar dakkada bir gelmesi ayy😂😂
Ay hiç demee o suni varyaa bnmkimde hızlı idi bebeğin kafası gelmişti afdrsn işte ıkınmayi tam yapamadgm için olmadı zorlndm ondan verdiler o suni sanciyiii

Tüm sayfalar yüklendi.