40+4

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Prensinprensesi tarafından oluşturulan 40+4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,295 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 40+4
Konbuyu başlatan Prensinprensesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensinprensesi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
slm güzel anneler 40+4 haftalık olduk ama hala doğurmadım kızımın gelmeye hiç niyeti yok doktorum kontrole gittiğimde çarşamba gününe kadar kendi sancın olmassa gel suni sancıyla doğurtmamız lazım dedi böyle bi durum yaşayan suni sancıyla doğum yapan varmı benim ilk gebelik
Yerini sevmiş seninki canım mecbur sancı vericekler yoksa iyice büyür çıkamaz yavrucak sağ salim kavuştursun rabbim sizi inşaallah

Bltgulsum

Kayıtlı Üye
rank
slm güzel anneler 40+4 haftalık olduk ama hala doğurmadım kızımın gelmeye hiç niyeti yok doktorum kontrole gittiğimde çarşamba gününe kadar kendi sancın olmassa gel suni sancıyla doğurtmamız lazım dedi böyle bi durum yaşayan suni sancıyla doğum yapan varmı benim ilk gebelik
Ah cnm 41 arti4bende suni sancı verdiler hiç açılma yoktu 3te bir sancı verdiler sabah 11bucukta dogurdum çok zordu benim için

Tüm sayfalar yüklendi.